2013 11 08

NBA: Donatas Motiejūnas ir vėl nežaidė, o „Rockets“ paskutinę sekundę nusileido „Lakers“

NBA reguliariajame sezone šeštąsias rungtynes sužaidė Donato Motiejūno atstovaujamas Hjustono „Rockets“ klubas. Lietuvis į aikštę ir vėl neišbėgo, o jo ekipa paskutinėmis sekundėmis vienu tašku 98:99 (19:36, 31:28, 27:17, 21:18) nusileido Los Andželo „Lakers“ komandai.
„Rockets“ krepšininkai (iš kairės) – Donatas Motiejūnas, Jeremy Linas ir Aaronas Brooksas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NBA Houston Rockets

Mačo pradžioje „Rockets“ klubui pulti varžovų krepšio nesisekė, todėl antrajame kėlinyje „Lakers“ susikrovė jau 19 taškų pranašumą.

Antroje rungtynių dalyje Hjustono komanda vis dėlto surengė spurtą 13:5, kurio iniciatorius buvo Dwightas Howardas pelnęs 7 taškus iš minėtų 13-os.

Lemiamame ketvirtyje „Rockets“ pavyko ne tik prisivyti savo varžovus, bet ir išsiveržti į priekį 97:91. Vis dėlto, prastai sužaistos paskutinės kėlinio minutės neleido Hjustono klubui džiaugtis pergale – ekipos neišgelbėjo net 35 Jameso Hardeno taškai. Pergalę paskutinę sekundę Los Andželo ekipai išplėšė Steve'o Blake'o tritaškis.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 35, Jeremy Linas ir Chandleris Parsonsas po 16, Dwightas Howardas (14 atk. kam.) 15, Omeras Ašikas (9 atk.kam) 6.

„Lakers“: Jodie'is Meeksas 18, Wesley'is Johnsonas 16, S. Blake'as 14, Steve'as Nashas 12, Nickas Youngas bei Jordanas Farmaras po 11.

D.Motiejūnas trenerio sprendimu ir vėl nepasirodė aikštėje.

Lietuvio atstovaujamam Hjustono klubui tai jau antroji nesėkmė NBA sezone, ekipa po šio pralaimėjimo nukrito į ketvirtąją vietą turnyrinėje lentelėje.