2014 11 07

NBA: Donatas Motiejūnas per 25 minutes metė vos vieną metimą, bet „Rockets“ laimėjo

Ketvirtadienį NBA lygoje „Houston Rockets“ ekipa iškovojo jau šeštąją pergalę iš eilės iš tiek pat galimų. Hjustono krepšininkai namuose 98:81 (18:15, 27:14, 36:26, 17:26) neturėjo daug vargo su „San Antonio Spurs“ krepšininkais.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Vakaro didvyriu tapo ir pergalingą sezono startą pratęsti padėjo Dwightas Howardas, kuris pelnė 32 taškus ir atkovojo 16 kamuolių. Jamesas Hardenas pridėjo 20 taškų, šešis atkovotus kamuolius ir tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Dėl traumos ir vėl negalėjo žaisti Terrence'as Jonesas, todėl jo vietą startiniame penkete užėmė Donatas Motiejūnas. Tiesa, lietuviui ir toliau nesiseka realizuoti trenerio pasitikėjimo. Per 25 minutes jis metė vos vieną dvitaškį metimą ir jo nepataikė, atkovojo tris kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, padarė dvi klaidas ir gavo dvi pražangas.

Antrąjį pralaimėjimą patyrę „Spurs“ šiose rungtynėse turėjo verstis be Timo Duncano, Tiago Splitterio ir Manu Ginobilio.

„Spurs“ į priekį vedė nuo atsarginių suolo pakilęs Cory Josephas, kuris surinko 18 taškų, Aronas Baynesas pelnė 12-a ir atkovojo 11 kamuolių.

Kitose vakaro rungtynėse „Dallas Mavericks“ 87:108 nusileido „Portland Trail Blazers“.