Taip nusprendė praėjusią vasarą komandą nusipirkęs naujasis savininkas Tomas Bensonas, kurio teigimu, klubui reikia naujo pavadinimo, atspindinčio valstiją. Luizianos valstijos, kurioje yra Naujasis Oleanas, simbolis yra pelikanas.
Tiesa, „Hornets“ pavadinimas iš NBA lygos dingti neturėtų – „Charlotte Bobcats“ savininkas Michaelas Jordanas, kad pavadinimas turėtų grįžti į Šarlotę Šiuo metu miesto klubas vadinasi „Bobcats“, tačiau NBA legenda norėtų klubą pavadinti „Hornets“.
Naujojo Orleano ekipos pirmasis pavadinimas buvo „Jazz“, tačiau nuo 1979 m. taip vadinasi Jutos klubas.
1988-ais metais „Hornets“ vardas pirmą kartą suteiktas Šarlotės miesto komandai, tačiau 2002-ais komanda persikėlė į Naująjį Orleaną.
