2012 03 27

NBA: fantastiško Lino Kleizos žaidimo „Raptors“ pergalei nepakako, „Heat“ pralaimėjo antrą kartą iš eilės

Linas Kleiza pataikė tris iš penkių tritaškių, keturis iš penkių dvitaškių, pelnė 18 taškų, tačiau jo atstovaujama Toronto „Raptors“ namuose 101:117 (26:28, 23:33, 24:32, 28:24) nusileido Orlando „Magic“ krepšininkams.
Jose Manuelis Calderonas ir Linas Kleiza
Jose Manuelis Calderonas ir Linas Kleiza / Scanpix/PA nuotr.

Nuo atsarginių suolo pakilęs lietuvis iš viso aikštelėje praleido daugiau nei 33 minutes. Prie 18 taškų L.Kleiza pridėjo 3 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį bei 2 rezultatyvius perdavimus. L.Kleiza suklydo tris kartus.

Tai vos antras kartas per paskutines devynerias rungtynes, kai L.Kleizai pavyko surinkti dviženklį taškų skaičių.

Nesėkmingai „Raptors“ ekipai susiklostė pati rungtynių pradžia, kai pirmąsias minutes pralaimėjo rezultatu 0:10. Vėliau „Magic“ pirmavo 24:8. Antrajame kėlinyje šeimininkams pavyko spurtuoti ir išlyginti rezultatą (28:28), tačiau tai buvo paskutinis „Raptors“ pasispardymas rungtynėse: „Magic“ vėl atitrūko ir daugiau nesileido pavejami.

21 tašką „Raptors“ ekipai pelnė Gary Forbesas, 13 – Jamesas Johnsonas. Andrea Bargnani, pataikęs tik 3 metimus iš 11, surinko vos 8 taškus.

„Magic“ gretose išsiskyrė įspūdingai iš toli atakavęs Ryanas Andersonas, pataikęs 8 tritaškius iš 13 ir pelnęs 28 taškus. 23 pridėjo Dwightas Howardas (10 atk. kam.), 18 – Jameeras Nelsonas – 18, 13 – Glenas Davisas.

Tai buvo trečias iš eilės „Raptors“ pralaimėjimas Orlando klubui.

Majamio „Heat“ duobėje?

Antrą nesėkmę iš eilės patyrė Majamio „Heat“ klubas, išvykoje turėjęs pripažinti Indianos „Pacers“ pranašumą. „Pacers“ triumfavo rezultatu 105:90 (24:24, 25:22, 29:19, 27:25) ir nutraukė penkių pralaimėjimų „Heat“ krepšininkams seriją.

Pralaimėjusiems LeBronas Jamesas (9 atk. kam.) ir Dwyane'as Wade'as (6 rez. perd.) pelnė po 24, Chrisas Boshas – 14, Mario Chalmersas – 13 taškų.

„Pacers“ ekipai Danny Grangeris (9 atk. kam.) surinko 25, Darrenas Collisonas – 20, Paulas George'as (10 atk. kam.) – 16, Leandro Barbosa – 14 taškų.