2012 03 10

NBA: Kobe Bryantas ištempė „Lakers“, Ricky Rubio patyrė traumą

Sunkią pergalę NBA lygoje iškovojo Los Andželo „Lakers“ (24/16) ekipa, svečiuose 105:102 (21:33, 28:25, 29:20, 27:24) palaužusi Minesotos „Timberwolves“ (21/20) komandą.
Ricky Rubio
Ricky Rubio / AP/Scanpix nuotr.

Komandos taškas į tašką kovojo beveik visas rungtynes. Likus minutei su puse „Timberwolves“ komandą į priekį pastūmėjo tritaškį įskraidinęs Luke'as Rindouras – 99:100. Praėjus beveik minutei dvitaškiu atsakė ir Los Andželo klubą į priekį išvedė Kobe Bryantas – 101:100.

Vos po kelių akimirkų komandos draugo metimą pataisė Nikola Pekovičius ir priekyje vėl buvo Minesotos ekipa – 101:102. Pražanga sustabdytas K.Bryantas prie baudos metimų linijos neklydo, tad pirmaujanti komanda pasikeitė dar kartą – 103:102.

Itin svarbioje „Timberwolves“ atakoje mesti nusprendė lygos naujokas Derrickas Williamsas. Vis tik jam krepšinio pamoką išrašė Pau Gasolis, blokuodamas jaunojo puolėjo metimą. Pražanga sustabdytas K.Bryantas realizavo dar du baudos metimus ir varžovams paliko 3 sekundes išsigelbėti.

„Timberwolves“ gynėjas L.Ridnouras dar spėjo išmesti tolimą metimą, tačiau jis tikslo nepasiekė.

Šiame mače „Tikmberwolves“ vertėsi be nugaros skausmus pajutusio Kevino Love'o, tačiau jį puikiai pakeitė po traumos grįžęs N.Pekovičius. Pačioje rungtynių pabaigoje „Timberwolves“ sulaukė dar vienos prastos žinios – po susidūrimo su K.Bryantu kelio traumą patyrė Ricky Rubio.

Ispanas susižeidė likus vos 16 sekundžių iki mačo pabaigos. Iki tol per 39 minutes įžaidėjas surinko 15 taškų (4/10 dvit., 1/2 trit., 4/5 baud. met.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, tačiau 4 kartus suklydo.

„Kiekvieną kartą, kai pralaimi dvejas rungtynes iš eilės, nori kuo greičiau sugrįžti į pergalių kelią. Keletas pastarųjų rungtynių buvo tikrai sunkios, tačiau mes nepradėjome panikuoti ir žaisdami protingai, iškovojome pergalę Minesotoje. Prieš tai pralaimėjome du mačus iš eilės, tačiau būna ir blogiau. Mes namuose nepralaimėjome „Cavaliers“, kaip tą padarė „Thunder“. Kartais taip nutinka“, – po mačo kalbėjo K.Bryantas.

„Lakers“ lyderis surinko 34 taškus ir peržengė 29 000 per karjerą pelnytų taškų ribą. Gynėjas šiuo metu yra surinkęs jau 29 022 taškus.

„Timberwolves“: Nikola Pekovičius 25 (8/14 dvit., 9/10 baud., 13 atk. kam.), Derrickas Williamsas 22 (10 atk. kam.), Ricky Rubio ir Michaelas Beasley po 15, Wesley Johnsonas 11 (3/5 trit.), Luke'as Ridnouras 10.

„Lakers“: Kobe Bryantas 34 (9/20 dvit., 2/6 trit., 10/10 baud.), Andrew Bynumas 26 (10 atk. kam., 11/15 dvit.), Pau Gasolis 12 (11 atk. kam.), Metta World Peace ir Derekas Fisheris po 9.