2014 11 13

NBA: Kobe Bryantas toliau metė pro šalį, „Blazers“ per du kėlinius rinko 84 taškus

NBA lygoje tęsiasi reguliaraus sezono susitikimai. „Los Angeles Lakers“ ekipa ir vėl patyrė pralaimėjimą, o jos lyderis Kobe Bryantas didino pramestų metimų skaičių. Tuo tarpu, „Portland Trail Blazers“ per du kėlinius sugebėjo surinkti net 84 taškus.
Kobe Bryantas
Kobe Bryantas / „Scanpix“/AP nuotr.

„New Orleans Pelicans“ – „Los Angeles Lakers“ 109:102 (23:25, 28:23, 34:24, 24:30)

Raktas į pergalę buvo gera gynyba. „Lakers“ šiuo metu turi tik vieną puolimo mašiną – Kobe Bryantą ir šeimininkams pavyko ją pristabdyti.

„Pelicans“ ekipą į pergalę atvedė Anthony Davisas, kuris surinko 25 taškus, 12 atkovotų kamuolių ir blokavo šešis metimus. Tyreke Evansas pridėjo 19 taškų ir 11 rezultatyvių perdavimų. Ryanas Andersonas ir Jrue Holiday pridėjo dar po 17 taškų.

Kobe Bryantas surinko 33 taškus – daugiausia taškų į Naujojo Orleano krepšį įmetęs krepšininkas šį sezoną, tačiau jis paleido net 28 metimus, iš kurių 18 buvo pro šalį. „Lakers“ lyderis šią savaitę užsitikrino krepšininko, kuris NBA istorijoje daugiausia kartų metė pro šalį, titulą.

Carlosas Boozeris surinko 16 taškų, o Jeremy Linas 15-a.

Tai buvo jau septintasis „Lakers“ pralaimėjimas šį sezoną. Jų sąskaitoje vos viena pergalė.

„Denver Nuggets“ – „Portland Trail Blazers“ 113:130 (28:39, 22:45, 28:27, 35:19)

Neįtikėtinas rezultatyvumas buvo užfiksuotas Denveryje, kur Portlando krepšininkai per pirmąją rungtynių dalį surinko net 84 taškus.

Nugalėtojams Damianas Lillardas pelnė 27 taškus. Robinas Lopezas pridėjo 19 taškų.

Denverio krepšininkams 32 taškus surinko Ty Lawsonas.