NBA: LeBronas Jamesas ir Chrisas Boshas pelnė 60 taškų, o „Heat“ paskutinėmis sekundėmis išsigelbėjo Šarlotėje

AFP/„Scanpix“ nuotr. / Rungtynių akimirka
0

NBA vicečempionė Majamio „Heat“ ekipa (3-0) iškovojo trečią pergalę iš eilės po dramatiškos kovos svečiuose 96:95 (20:32, 25:28, 24:10, 27:25) palaužusi Šarlotės „Bobcats" (1/1) komandą. LeBronas Jamesas ir Chrisas Boshas kartu pelnė 60 taškų, o pergalę atnešė taiklus Dwyane‘o Wade‘o dvitaškis.

Trečiajame kėlinyje „Heat“ turėjo 15 taškų deficitą (66:51), tačiau antrojoje ketvirčio pusėje panaikino varžovų pranašumą, surengę spurtą 18:4 (69:70). Ketvirtajame kėlinyje vyko lygi kova ir mačo nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

Likus žaisti 40 sekundžių „Heat“ pirmavo (94:90), bet dvitaškį ir tritaškį pataikęs Geraldas Hendersonas išvedė šeimininkus į priekį.

Lemiama ataka po minutės pertraukėlės buvo patikėta visą trečiąjį kėlinį praleidusiam Dwyane'ui Wade'ui. Jis veržėsi link krepšio ir iš artimos distancijos pataikė rungtynių baigtį nulėmusį dvitaškį (96:95). Šarlotės komanda dar turėjo tris sekundes, tačiau desperatiškas D.J. Augustino metimas tikslo nepasiekė.

„Heat“: LeBronas Jamesas 35 (13/23 dvit., 9/9 baud., 6 atk. kam., 7 rez. p/erdav.), Chrisas Boshas 25, Mario Chalmersas 15, Dwyane'as Wade'as 10.

„Bobcats“: Geraldas Hendersonas 21, D.J.Augustinas 20, Borisas Diawas 16 (16 atk. kam., 8 rez. perd., 6 kld.), Kemba Walkeris 14, D.J. White'as 8 (11 atk. kam.).

Trečiąją pergalę į savo sąskaitą įsirašė ir Oklahomos „Thunder“ klubas. Jis išvykoje 98:95 (23:20, 31:29, 18:21, 26:25) įveikė Memfio „Grizzlies“ krepšininkus.

„Thunder“ (3/0) komandai 32 taškus pelnė Kevinas Durantas, 20 – Jamesas Hardenas, 10 – Kendrickas Perkinsas.

„Grizzlies“ (0/2) ekipoje Zachas Randolphas (12 atk. kam.) surinko 24 taškus, Rudy Gay'us (12 atk. kam.) – 19, Marcas Gasolis (12 atk. kam.) – 16, Jeremy Pargo – 15.

Be Lino Kleizos rungtyniaujanti Toronto „Raptors“ komanda namuose 85:90 (11:18, 23:20, 21:25, 30:27) pralaimėjo Indianos „Pacers“ ekipai.

Toronto komandai (1/1) DeMaras DeRozanas pelnė 22 taškus, Andrea Bargnani – 21, Jerrydas Baylessas – 13.

„Pacers“ (2/0) gretose 21 tašką surinko Danny Grangeris, 18 – Paulas George'as, 14 – Davidas Westas, 12 – Roy'us Hibbertas (10 atk. kam.), 10 – Darrenas Collisonas (12 rez. perd.).