NBA lyga: LeBronas Jamesas pelnė 40 taškų, Serge'as Ibaka blokavo 10 metimų (visi rezultatai, „Top 10“)

Serge'as Ibaka dominavo po krepšiais.
AP/Scanpix nuotr. / Serge'as Ibaka dominavo po krepšiais.
0

Stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje – NBA – trečiadienį sužaista net 11 rungtynių.

LeBrono Jameso puolimas

Netikėtą nesėkmę patyrė Majamio „Heat“ (16-6) klubas, kuris išvykoje 97:105 buvo priverstas pripažinti Milvokio „Bucks“ (10-11) krepšininkų pranašumą.

„Heat“ neišgelbėjo ir LeBrono Jameso rezultatyvumas. Amerikietis vien per pirmą kėlinį pelnė net 24 taškus – daugiau nei visa „Bucks“ komanda (40:23). „Atrodė, kad jis pelnys kokius 60 taškų“, – po mačo prisipažino „Bucks“ lyderis Brandonas Jenningsas.

Visgi Milvokio ekipa rado priešnuodžių L.Jameso puolimui, o „Heat“ žaidimas išsiderino. „Bucks“ perėmė iniciatyvą ir ketvirtajame kėlinyje jau pirmavo 16 taškų persvara (98:82).

L.Jamesas per kitus tris kėlinius pelnė tik 16 taškų.

„Bucks“: Brandonas Jenningsas 31 (8 rez. perd.), Drew Goodenas 17, Lucas Richardas Mbah a Moute 13.

„Heat“: LeBronas Jamesas 40, Dwyane'as Wade'as 23, Mario Chalmersas 16.

Serge'o Ibakos gynyba

Vienvaldės NBA lygos lyderės poziciją sutvirtino Oklahomos „Thunder“ (17-4) ekipa, kuri išvykoje 95:86 įveikė Dalaso „Mavericks“ (14-9) klubą.

Fantastiškai sužaidė „Thunder“ aukštaūgis Serge'as Ibaka, praėjusiais metais atstovavęs Ispanijos rinktinei Europos krepšinio čempionate Lietuvoje. Iš Kongo kilęs krepšininkas pelnė tik 4 taškus, tačiau atkovojo 11 kamuolių ir... blokavo net 10 varžovų metimų! Tai asmeninis S.Ibakos rekordas NBA lygoje.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 33, Kevinas Durantas 23 (13 atk.kam.), Jamesas Hardenas 10.

„Mavericks“: Jasonas Terry 25, Brandanas Wrightas ir Shawnas Marionas po 12.

Kaip jau rašėme, taip pat trečiadienį vykusiame mače Toronto „Raptors“ (7-16) klubas be kelio skausmus pajutusio Lino Kleizos svečiuose net 64:100 buvo sutriuškinti Bostono „Celtics“ (11-10) krepšininkų.