2015 01 10

NBA lygoje „Knicks“ klubas patyrė jau 15-ąją nesėkmę iš eilės

NBA reguliaraus sezono rungtynėse blogiausia lygos komanda patyrė jau 15-ąją nesėkmę paeiliui. Rytų konferencijos ekipų susitikime „Charlotte Hornets“ (15/24) išvykoje 110:82 (21:18, 41:13, 27:13, 21:38) įveikė „New York Knicks“ (5/35) ir laimėjo penktąjį mačą iš eilės.
Kemba Walkeris
Kemba Walkeris / „Scanpix“/AP nuotr.

Visiškai į vieną krepšį vykusiose rungtynėse sužaidus du kėlinius „Hornets“ jau pirmavo 62:31, o trečiąjį ketvirtį pradėjo spurtu 11:2 ir pirmavo 73:33. Nors „Knicks“ tada pataikė tritaškį, tačiau 50-ies taškų sumos vis tiek neperkopė, o „Hornets“ varžovus traiškė 89:44.

Šarlotės klubo treneris, kaip tokiose situacijose įprasta, ketvirtajame kėlinyje leido ilsėtis visiems lyderiams, tad „Knicks“ šiek tiek sumažino skirtumą ir pralaimėjo tik 28 taškais.

Puikiai žaidžiantis „Hornets“ lyderis Kemba Walkeris penktosiose iš eilės rungtynėse peržėngė 25 taškų ribą.

Penkių pergalių seriją Šarlotės krepšininkai bandys prastęsti mače su NBA čempione „San Antonio Spurs“. Rytų konferencijojs „Hornets“ žengia dešimtoje pozicijoje, tačiau iki pirmojo aštuoneto trūksta nedaug. „Miami Heat“ užimą aštuntąją vietą su 15 pergalių per 36 mačus.

„Knicks“: Q.Acy (3/4 trit.) 18, T.Hardaway Jr. (1/7 trit.) 15, S.Larkinas 12, J.Smithas ir L.Galloway po 8.

„Hornets“: K.Walkeris (4/6 dvit., 4/7 trit., 8/9 baud., 7 atk. kam.) 28, .Hairstonas 15, B.Biyombo (12 atk. kam.) ir B.Robertsas po 14, M.Kiddas-Gilchristas (9 atk. kam.) 10.