2009 12 06

NBA lygoje šeimininkai laimėjo penkis mačus iš devynių (video, visi rezultatai)

Šeštadienį sužaistos devynerios Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynės, kuriose penkias pergales iškovojo aikščių šeimininkai ir keturis susitikimus laimėjo svečiuose žaidusios komandos.
„Nuggets“ į pergalę prieš „Spurs“ vedė rezultatyviausias NBA lygos žaidėjas C.Anthony / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Dar vieną pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Denverio „Nuggets“ komanda. Ji šiąnakt išvykoje 106:99 (23:30, 30:29, 22:17, 31:23) nugalėjo San Antonijaus „Spurs“ krepšininkus.

Denverio ekipai tai buvo jau septintoji pergalė per paskutines aštuonerias rungtynes.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti pusantros minutės Tony Parkeris buvo sumažinęs „Spurs“ atsilikimą iki 4 taškų (103:99), tačiau tada abi komandos apsikeitė nerezultatyviomis atakomis, o vėliau tris baudas realizavęs Chauncey Billupsas įtvirtino svečių pergalę.

Šiame mače traumą patyrė „Spurs“ puolėjas Michaelas Finley. Krepšininkas ketvirtajame kėlinyje susižeidė kulkšnį ir aikštelėje daugiau nebepasirodė.

Jeigu Finley praleis pirmadienio rungtynes prieš Jutos  „Jazz“ ekipą, nutrūks įspūdinga nepraleistų rungtynių serija. Iki šiol Finley nepraleistų rungtynių serija jau siekia 335 mačus. Paskutinį kartą rungtynes krepšininkas praleido 2005-ųjų lapkritį.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 34, Chauncey Billupsas 18, J.R.Smithas 17,  Nene 12, Ty Lawsonas 11, Kenyonas Martinas 9 (13 atk. kam., 3 blk.).

„Spurs“: Tony Parkeris 27 (6 kld.), Timas Duncanas 26, Emanuelis Ginobili 14, Richardas Jeffersonas 10, Grantas Hillas 8.

Rezultatyviose rungtynėse – „Magic“ pergalė

Penktąją pergalę iš eilės NBA pirmenybėse iškovojo Orlando „Magic“ krepšininkai. Jie išvykoje 126:118 (42:33, 30:31, 25:36, 29:18) nugalėjo „Golden State Warriors“ komandą.

Orlando krepšininkai jau pirmajame kėlinyje, fantastiško puolimo dėka, buvo įgiję solidų 16 taškų pranašumą (40:24). Visgi prieš ilgąją pertrauką šeimininkai sugebėjo jį sumenkinti iki vienaženklio skaičiaus – 72:64.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus 6 minutes Corey Maggette rezultatyviai užbaigė reidą į baudos aikštelę ir padidino „Warriors“ persvarą iki 5 taškų (114:109), tačiau tada atkuto ir „Magic“. Į šį šeimininkų bandymą priartėti Orlando krepšininkai atsakė spurtu 15:0 ir abejonių kas laimės nebeliko.

Orlando ekipą į pergalę vedė taikliai mesti tritaškiai. Tolimus metimus svečiai metė 46 proc. taiklumu (iš 26 bandymų tikslą pasiekė 12 tritaškių). Tuo tarpu šeimininkai pataikė viso labo tik 4 tritaškius iš 15 (27 proc.).

„Magic“: Vince‘as Carteris 27 (7 rez. perd., 12/12 baudų), Mickaelis Pietrusas 22, Rashardas Lewisas 20, Dwightas Howardas 17 (8 atk. kam.), Jasonas Williamsas 12 (8 rez. perd.), Mattas Barnesas 11.

„Warriors“: Monta Ellisas 33 (7 rez. perd., 7 kld.), Anthony Randolphas 28 (13 atk. kam.), C.J.Watsonas 17, Stephenas Curry 13, Corey Maggete 11, Vladimiras Radmanovičius 8.