2014 05 06

NBA: pirmąsias pergales pusfinalyje iškovojo „Wizards“ ir „Clippers“

Pirmadienį NBA lygoje prasidėjo pusfinalio etapas. Pirmąsias pergales pusfinalio serijose iki keturių pergalių šventė „Washington Wizards“ ir „Los Angeles Clippers“.
Roy Hibbertas Marcinas Gortatas
Roy Hibbertas Marcinas Gortatas / „Scanpix“ nuotr.

„Indiana Pacers“ – „Washington Wizards“ 96:102 (15:28, 28:28, 19:13, 34:33)

Vašingtono ekipa laimėjo jau ketvirtąsias atkrintamąsias rungtynes išvykoje. Rytų konferencijos pusfinalio pirmosiose rungtynėse namuose rungtynavę „Pacers“ pralaimėjo jau pirmajame kėlinyje ir nesugebėjo atsitiesti.

Trevoras Ariza nugalėtojams pirmajame kėlinyje pataikė net šešis tritaškius ir iš viso surinkęs 22 taškus buvo vienas rezultatyviausių komandoje. Daugiau taškų, 25, rinko tik Bradley Bealas. Marcinas Gortatas surinko 12 taškų ir atkovojo net 15 kamuolių.

Po 18 taškų Indianos komandai pelnė Paulas George'as ir George'as Hillas. Komandos „centras“ Roy Hibbertas nesugebėjo pelnyti nei taško ir neatkovojo nei vieno kamuolio per 18 minučių. Davidas Westas sėkmingai jį pakeitė ir pelnė 12 taškų bei atkovojo 15 kamuolių.

Kitas rungtynes trečiadienį komandos vėl žais Indianoje.

„Oklahoma Thunder“ – „Los Angeles Clippers“ 105:122 (25:39, 27:30, 26:35, 27:18)

Vakarų konferencijos pusfinalyje pirmąją pergalę išvykoje šventė skandalų kamuojamas „Clippers“ klubas. Krepšininkai pranašumą susikrovė jau pirmajame kėlinyje ir „Thunder“ nesugebėjo rimčiau pasipriešinti.

Nugalėtojus į priekį vedė 32 taškus surinkęs ir 10 rezultatyvių perdavimų atlikęs Chrisas Paulas. 23 taškus pridėjo Blake'as Griffinas.

„Thunder“ ekipai 29 taškus rinko lyderis Russellas Westbrookas. 25 taškais pasižymėjo Kevinas Durantas.

Kitas pusfinalio serijos rungtynes komandos trečiadienį žais Oklahomoje.