2012 03 20

NBA: rekordais pažymėtos „Bulls“ rungtynės, lemiamas lanko nelietęs metimas ir kiti rezultatai

Šiaurės Amerikos Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) Čikagos „Bulls“ krepšininkai ne tik iškovojo triuškinančią pergalę, bet ir pažymėjo ją rekordais.
Rungtynių akimirka / AP/Scanpix nuotr.
Temos: 1 NBA

„Buliai“ išvykoje 85:59 (22:14, 26:19, 12:15, 25:11) sutriuškino Orlando „Magic“ ekipą (29/18) ir į savo sąskaitą įsirašė jau 38 pergalę (38/10).

Čikagos krepšininkai šįkart rungtyniavo be savo lyderio Derricko Rose'o, tačiau nesukliudė svečiams suduoti skaudų antausį savo varžovams.

Čikagos klubas gynyboje sužaidė geriausias savo rungtynes istorijoje. Į savąjį krepšį „Bulls“ leido įmesti tik 59 taškus. „Magic“ jau antrą kartą šį sezoną neperžengė 60 taškų ribos ir tapo antrąja komanda istorijoje, kuri per vieną sezoną dukart neįmeta 60  taškų.

Rungtynės tapo įsimintinos ir „Bulls“ treneriui Tomui Thiboedau. Jis per 130 varžybų iškovojo 100 pergalių ir tapo pirmuoju strategu NBA lygos istorijoje, kuriam greičiausiai pavyko pasiekti šimtą pergalių.

Carlosas Boozeris (13 atk. kam.) nugalėtojams pelnė 24, Johnas Lucasas – 20, Luolas Dengas – 14 taškų.

Dwightas Howardas (12 atk. kam.) ir Ryanas Andersonas pralaimėjusiems surinko atitinkamai 18 ir 10 taškų.

Bostono „Celtics“ ekipa (24/21) išvykoje 78:75 (12:15, 19:18, 19:18, 29:25) palaužė Atlantos „Hawks“ komandą (26/20), kuri turėjo galimybę išplėšti pratęsimą.

„Celtics“ ketvirtojo kėlinio viduryje surengė spurtą 15:2 ir atsiplėšė penkiolikos taškų skirtumu 75:60. „Hawks“ nenuleido rankų ir netgi galėjo išplėšti pratęsimą. Visgi lemiamas Jeffo Teague tritaškis net nelietė lanko, nors įžaidėjas atakavo iš pakankamai patogios padėties.

Nugalėtojams 19 taškų surinko Ray'us Allenas, 16 – Kevinas Garnettas (8 atk. kam.), 13 – Paulas Pierce'as (4/14 met.), 10 – Rajonas Rondo (13 rez. perd., 6 per. kam., 4/14 met.).

Pralaimėjusiems Joe Johnsonas pelnė 25, Zaza Pachulia (13 atk. kam.) – 16, Joshas Smithas (11 atk. kam., 8 rez. perd., 5/20 met.) – 10 taškų.