2013 01 26 /13:10

NBA: triuškinamai spurtavęs „Thunder“ klubas įsirašė dar vieną pergalę

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate „Oklahoma Thunder“ krepšininkai (34-10) svečiuose rezultatu 105:95 (27:30, 31:21, 28:16, 19:28) parklupdė „Sacramento Kings“ komandą.
Russellas Westbrookas ir Kevinas Durantas
Russellas Westbrookas ir Kevinas Durantas / „Scanpix“ nuotr.

Lūžis įvyko po didžiosios pertraukos, kai Oklahomos žaidėjai surengė įspūdingą spurtą 28:10 ir rezultatą persvėrė savo naudai 86:61.

„Mes esame arši komanda. Žaidžiame vienas už kitą, o trečiasis kėlinukas galbūt buvo mūsų pačios geriausios 10 minučių šiais metais“, – kalbėjo „Thunder“ treneris Scottas Brooksas.

Nugalėtojus į pergalę vedė po 24 taškus pelnę Kevinas Durantas (11 atk. kam.) ir Kevinas Martinas, Russellas Westbrookas (14 atk. kam.) pridėjo 18, Thabo Sefolosha – 10.

„Kings“ ekipai Tyreke Evansas surinko 16 taškų, Jasonas Thompsonas ir DeMarcusas Cousinsas (8 atk. kam., 7 kld.) – po 14.