2015 01 11

Neįtikėtinas Alexo Abrineso tritaškis „Barcelona“ ekipai išplėšė pratęsimą

Skaudų pralaimėjimą Ispanijos ACB krepšinio lygos pirmenybėse patyrė Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Malagos „Unicaja“ (13/3) komanda, kuri svečiuose po atkaklios kovos ir pratęsimo 110:114 (27:24, 25:21, 27:33, 20:21, 15:11) turėjo pripažinti Barselonos „Barcelona“ (11/5) krepšininkų pranašumą.
Alexas Abrinesas
Alexas Abrinesas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynių didvyriu tapo katalonų komandos gynėjas Alexas Abrinesas, kuris besibaigiant pagrindiniam rungtynių laikui neįtikėtinu tritaškiu išplėšė šeimininkams pratęsimą, kuriame jie įrodė savo pranašumą.

15 minučių ant parketo praleidęs M.Kuzminskas pelnė 7 taškus (3/3 dvit., 0/3 trit., 1/1 baudos), atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo, išprovokavo varžovo pražangą ir 2 kartus pažeidė taisykles.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo DeShaunas Thomasas, Marcelinho Huertas ir Edwinas Jacksonas, kurių sąskaitose po 19 taškų.

Svečių ekipoje išsiskyrė Ryanas Toolsonas – 25 taškai, Calebas Greenas ir Stefanas Markovičius pridėjo po 17 taškų.