Neįtikėtini gandai: Madrido „Real“ siūlo kontraktą Željko Obradovičiui

Netylant kalboms, kad Madrido „Real“ klubas artimiausiu metu gali atsisveikinti su vyr. treneriu Pablo Laso, Ispanijoje pasirodė sensacinga žinia – „Karališkasis“ klubas siūlo kontraktą Željko Obradovičiui.
Željko Obradovičius
Željko Obradovičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Panašūs gandai buvo pasirodę ir praėjusį pavasarį, tačiau tada Ž.Obradovičius liko Graikijos čempionų ekipoje ir iškovojo Eurolygos čempionų titulą.

Visgi šį kartą skelbiama, jog vis sunkėjanti finansų krizė gali priversti trenerį pasukti į pinigais besišvaistantį Ispanijos superklubą, kurį Ž.Orbradovičius treniravo 1994/97 metais. Būtent vadovaujant šiam serbui, „Real“ komanda 1995 metais iškovojo paskutinį savo Eurolygos čempionų titulą.

Pranešama, jog „Real“ vadovai labai nepatenkinti tuo, kad komanda pralaimėjo Eurolygos „Top 16“ varžybų mačą Bilbabo „Gescrap“ klubui ir dabar yra arti iškritimo ribos. Jeigu Pablo Laso auklėtiniai šią savaitę vyksiančiame „Copa del Rey“ turnyre neiškovos trofėjaus arba bent jau nenukeliaus iki finalo, ispanas neva bus atleistas.

Vienu iš kandidatų pakeisti P.Laso yra laikomas ir Svetislavas Pesičius.