2014 11 20

„Neptūno“ grupėje „Olympiakos“ vos įveikė „Valencia“

Pirėjo „Olympiakos“ (6/0) krepšininkai Euroygos D grupės rungtynėse iškovojo dramatišką pergalę 77:76 (26:21, 19:19, 9:20, 23:16) prieš Valensijos „Basket“ (1/5) ekipą.
Klaipėdos „Neptūnas“ kovoja su Pirėjo "Olympiakos"
Vassilis Spanoulis / A. Venskaus nuotr.

Trečiajame ketvirtyje tragiškai žaidęs Graikijos klubas rezultatą persvėrė likus žaisti tris minutes iki mačo pabaigos. Tai padarė tritaškį įmetęs O.Lafayette'as – 71:70.

Per kitas dvi minutes abi komandos sugebėjo baudų metimais pataikyti tik po du taškus, tačiau likus 44 sek. rezultatą tritaškiu persvėrė Valensijos narys B.Dubljevičius (75:73).

V.Spanoulis į tai jau kitoje atakoje atsakė tritaškiu, o pražanga sustabdytas P.Ribas pataikė tik vieną baudą – 76:76. V.Spanoulis išprovokavo pražangą ir pataikė tik vieną baudos metimą bei paliko svečiams 11 sek. – N.Nedovičius neįmetė lemiamo dvitaškio.

„Olympiakos“: V.Spanoulis (7 rez. perd.) 15, B.Dunstonas (6 atk. kam.) 14, T.Dardenas 11.

„Valencia“: B.Dubljevičius, P.Ribas (6/10 dvit., 6 rez. perd., 5 atk. kam.) ir V.Lučičius (3/3 trit.) po 16.

Kitose rungtynėse B grupėje Maskvos CSKA (6/0) be Milošo Teodosičiaus namuose be vargo 95:66 (28:11, 20:13, 20:22, 27:20) sutriuškino Berlyno ALBA (2/4).

Nors dvitaškius abi komandos metė panašiu beveik 60 proc. taiklumu, tačiau CSKA įmetė net 15 iš 27 trit. (56 proc.), o ALBA – vos 2 iš 16 (13 proc.).

CSKA: N.De Colo (4/4 trit., 3 rez. perd., 3 per. kam.) 22, A.Jacksonas (4/5 trit.) 18, D.Nicholsas (5 atk. kam.) 10

ALBA: R.Reddingas (7/12 dvit., 0/4 trit., 8 atk. kam.) 16, M.Baničius (6/6 dvit.) 12, C.Hammondsas 11.