Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nesėkme „Lokomotiv“ stratego pareigas pradėjęs Kemzūra: „Komandą būtina stiprinti“ (11.18 val. papildyta rezultatais)

Kęstutis Kemzūra
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kęstutis Kemzūra „Lokomotiv“ ekipai ieškos įžaidėjo
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Kemzūra prie Krasnodaro „Lokomotiv“ ekipos vairo debiutavo nesėkmingai. Jo vadovaujamas klubas Europos Iššūkio taurės turnyro A grupės rungtynėse namuose 56:69 neatsilaikė prieš Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) krepšininkus.

Iki mačo pabaigos likus kiek mažiau nei pusketvirtos minutės „Lokomotiv“ deficitas siekė tik 5 taškus (51:56), tačiau Cedomiras Vitkovačas tada pelnė penkis taškus be atsako ir padidinęs svečių pranašumą iki dviženklės taškų ribos (51:61), įtvirtino „Budučnost“ pergalę.

„Šios komandos treneriu tapau vos prieš keletą dienų, tačiau jau dabar galiu matyti jos potencialą. Tiesa, komandą būtina stiprinti, o ypač įžaidėjo poziciją. Bandysime surasti krepšininką į šią vietą kaip įmanoma greičiau, tačiau sezono viduryje rasti gerą įžaidėją nėra lengva“, – po mačo kalbėjo „Lokomotiv“ treneris K.Kemzūra.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausiai žaidė Aleksejus Surovtsevas – 15, Geraldas Greenas – 9 ir Vladislavas Dragojlovičius – 9 taškai.

Tuo tarpu svečius į pergalę vedė Nikola Otasevičius – 15 ir Marko Simonovičius – 12.

„Lokomotiv“ klubui šis pralaimėjimas buvo penktasis per tiek pat sužaistų rungtynių, po kurio ekipa išliko vienintelė A grupėje vis dar nepatyrusi pergalės skonio.

Tuo tarpu trečią pergalę penktose rungtynėse iškovojusi „Budučnost“ grupėje kartu su  tiek pat taškų surinkusia Gravelino „Gravelines“ (Prancūzija) dalinasi 2–3 vietas. Pirmauja vienintelį pralaimėjimą ir keturias pergales savo sąskaitoje turinti Gėtingeno MEG (Vokietija).

Europos Iššūkio taurės vyrų krepšinio turnyre aiškios jau dešimt atkrintamųjų varžybų dalyvių

Antradienį trečiajame pagal pajėgumą Europoje Iššūkio taurės vyrų krepšinio turnyre, kuriame žaidžia 32-i į aštuonias grupes suskirstytos komandos, sužaisti penktojo turo susitikimai, po kurių paaiškėjo jau dešimt atkrintamųjų varžybų dalyvių.

Prie anksčiau vietas atkrintamosiose varžybose užsitikrinusių Valdo Vasyliaus Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija), Belgrado FMP (Serbija), Balikeširo „Banvit BC“ (Turkija) ir Roano „Roanne Basket“ (Prancūzija) klubų antradienį prisijungė Nikosijos „Apoel“ (Kipras), Pezaro „Scavolini Spar“ (Italija), Lježo „Belgacom“ (Belgija), Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija), Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (Vokietija) ir Roano „Roanne Basket“ (Prancūzija) komandos.

Penktojo turo susitikimų rezultatai:

A grupė –
„Lokomotiv–Kuban“ (Rusija)       – „Budučnost“ (Juodkalnija)            56:69
Gravlino–Diunkerko BCM (Prancūzija) – Getingeno MEG (Vokietija)         64:72  


A grupė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės pralaimėjimai, taškų santykis, taškai)
1. Getingeno MEG (Vokietija)                       5  4  1  417:354  9
2. Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija)            5  3  2  355:341  8
3. Gravlino–Diunkerko BCM (Prancūzija)             5  3  2  344:352  8
4. Krasnodaro „Lokomotiv–Kuban“ (Rusija)           5  0  5  318:387  5

B grupė –
Južno „Chimik“ (Ukraina)         – Nikosijos „Apoel“ (Kipras)           78:84
Edgaras Želionis      0 tšk.
Strasbūro IG (Prancūzija)        – „Eiffel Towers“ (Olandija)           70:74
  

B grupė
1. Nikosijos „Apoel“ (Kipras)                      5  4  1  421:374  9
2. Hertogenboso „Eiffel Towers“ (Olandija)         5  3  2  400:400  8
3. Strasbūro IG (Prancūzija)                       5  2  3  407:406  7
4. Južno „Chimik“ (Ukraina)                        5  1  4  403:451  6  

C grupė –
Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija) – Amsterdamo „Amsterdam“ (Olandija)  71:51
Valdas Vasylius       4
Pezaro „Scavolini Spar“ (Italija) – BC „Minsk–2006“ (Baltarusija)       93:85


C grupė
1. Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija)              5  5  0  401:318 10
2. Pezaro „Scavolini Spar“ (Italija)               5  4  1  378:311  9
3. BC „Minsk–2006“ (Baltarusija)                   5  1  4  350:423  6
4. Amsterdamo „Amsterdam“ (Olandija)               5  0  5  295:372  5

D grupė –
„Proteas EKA AEL“ (Kipras)        – „Dexia Mons–Hainaut“ (Belgija)      86:68
„Elan Chalon“ (Prancūzija)        – Zagrebo „Cedivita“ (Kroatija)       80:77


D grupė
1. Šalono prie Sonos „Elan Chalon“ (Prancūzija)    5  3  2  386:378  8
2. Limasolio „Proteas EKA AEL“ (Kipras)            5  3  2  392:392  8
3. Zagrebo „Cedivita“ (Kroatija)                   5  2  3  418:403  7
4. Karenjono „Dexia Mons–Hainaut“ (Belgija)        5  2  3  367:390  7

E grupė –
Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija)   – Donecko „BC Doneck“ (Ukraina)       92:81
Lježo „Belgacom“ (Belgija)        – Ploješčio „CSU Asesoft“ (Rumunija)  86:79
                                                            Arvydas Čepulis      5 tšk.


E grupė
1. Lježo „Belgacom“ (Belgija)                      5  4  1  406:389  9
2. Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija)                 5  3  2  405:393  8
3. Donecko „BC Doneck“ (Ukraina)                   5  2  3  407:419  7
4. Ploješčio „CSU Asesoft“ (Rumunija)              5  1  4  373:390  6

F grupė –
Balikeširo „Banvit BC“ (Turkija) – Belgrado FMP (Serbija)               89:78
Alsto „Okapi Alstar“ (Belgija)   – Rygos VEF (Latvija)                  81:87
                                                          Arnas Labuckas       15
                                                          Martynas Mažeika     12


F grupė
1. Balikeširo „Banvit BC“ (Turkija)                5  4  1  439:395  9
2. Belgrado FMP (Serbija)                          5  4  1  414:399  9
3. Rygos VEF (Latvija)                             5  2  3  404:430  7
4. Alsto „Okapi Alstar“ (Belgija)                  5  0  5  390:423  5

G grupė –
Tartu „Rock“ (Estija)            – „Artland Dragons“ (Vokietija)        76:81
„Antwerp Giants“ (Belgija)       – Velso „WBC Raiffeisen“ (Austrija)    64:68


G grupė
1. Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (Vokietija)      5  4  1  395:347  9
2. Velso „WBC Raiffeisen“ (Austrija)               5  3  2  341:345  8
3. Mecheleno „Antwerp Giants“ (Belgija)            5  2  3  348:360  7
4. Tartu „Rock“ (Estija)                           5  1  4  328:360  6

H grupė –
Nikosijos „Keravnos“ (Kipras)    – Zagrebo „KK Zagreb“ (Kroatija)       82:81
Aurimas Kieža         2
Kijevo „Kyiv“ (Ukraina)          – Roano „Roanne Basket“ (Prancūzija)   62:67


H grupė
1. Roano „Roanne Basket“ (Prancūzija)              5  5  0  420:349 10
2. Kijevo „Kyiv“ (Ukraina)                         5  2  3  346:343  7
3. Zagrebo „KK Zagreb“ (Kroatija)                  5  2  3  367:394  7
4. Nikosijos „Keravnos“ (Kipras)                   5  1  4  368:415  6

Į atkrintamąsias varžybas pateks po dvi stipriausias kiekvienos grupės komandas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek