2014 03 14

„Nevėžis“ krito prieš Suomijos klubą ir baigė kovas BBL

Kėdainių „Nevėžio“ ekipa garbingai baigė kovas Baltijos krepšinio lygoje (BBL). Gintaro Leonavičiaus ekipa atsakomajame ketvirtfinalio mače Suomijoje 95:97 (16:26, 26:27, 22:19, 31:25) turėjo pripažinti vietos Tamperės „Pyrinto“ krepšininkų pranašumą.
Gintaras Leonavičius
Gintaras Leonavičius / kedainiunevezis.lt

Pirmąsias rungtynes taip pat išvykoje „Nevėžis“ pralaimėjo 61:91, todėl teko pasitraukti iš tarptautinio fronto.

Suomių pergalė lėmė spurtas pirmame kėlinyje, kuomet šeimininkai keturių minučių atkarpą sužaidė 19:4 ir susikrovė solidžią persvarą (23:8, 4-ąją min.). Įpusėjus trečiajam kėliniui „Pyrinto“ pranašumas buvo triuškinantis (66:46, 24-ąją min.), tačiau kėdainiečiai nenuleido rankų bei panaikino šį deficitą (92:96, 39-ąją min.). Visgi per likusią minutę svečiams pergalę išplėšti nepavyko.

Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidė Gintaras Leonavičius, kuris per 35 minutes pelnė 29 taškus (9/15 dvit., 2/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, blokavo 2 metimus, 1 sykį suklydo, 3 kartus prasižengė bei surinko 27 naudingumo balų.

„Pyrinto“: Antero Lehto 24 (4/5 trit.), Damonas Williamsas 19, Kelvinas Lewisas 14, Yannickas Anzuluni 12, Benjaminas Raymondas 9.

„Nevėžis“: Gintaras Leonavičius 29, Valdas Dabkus 18, Tauras Jogėla 13 (11 atk. kam., 0/3 trit.), Šarūnas Kulevičius 10, Žydrūnas Kelys 9 (3/3 dvit.), Vidas Ginevičius 8 (6 kld.).

Artimiausias rungtynes „Nevėžis“ žais LKL, kur antradienį (03.18) išvykoje surems ginklus su Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa.