2013 12 08

„Nevėžiui“ nepavyko išplėšti pergalės prieš „Neptūną“

Kėdainių „Nevėžio“ (7/3) komanda patyrė apmaudų pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Gintaro Leonavičiaus auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 68:69 (16:24, 21:18, 15:14, 16:13) turėjo pripažinti Klaipėdos „Neptūno“ (4/2) krepšininkų pranašumą.
Gintaras Leonavičius
Gintaras Leonavičius / kedainiunevezis.lt

Įpusėjus antrajam kėliniui „Neptūnas“ buvo pasiekęs rekordinę 14 taškų persvarą (40:26, 16-ąją min.), tačiau šeimininkai spurtavo 17:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai (43:42, 21-ąją min.).

Minimalus „Nevėžio“ pranašumas išliko ir iki pat mačo pabaigos (68:67). Likus žaisti pusę minutės Martynas Mažeika realizavo du baudų metimus (69:68). Paskutinę ataką rezgė šeimininkai – Tyrone'as Brazeltonas nusprendė mesti tolimą tritaškį, bet jis tikslo nepasiekė ir pergalę šventė uostamiesčio ekipa.

Dėl pergalės „Nevėžiui“ pakovoti neleido smarkiai pralaimėta kova dėl kamuolių (28 prieš 39). Visgi Kėdainių krepšininkai beveik dvigubai rečiau klydo (10 prieš 19).

„Nevėžis“: Tyrone'as Brazeltonas 17, Arvydas Šikšnius 17, Valdas Dabkus 16 (10 atk. kam.), Gintaras Leonavičius 11.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 13, Edgaras Ulanovas 12, Vytautas Šarakauskas 10 (3/3 dvit.), Marius Runkauskas 10, Valdas Vasylius 8 (7 atk. kam.).

Kitas rungtynes „Nevėžis“ penktadienį žais Baltijos krepšinio lygoje (BBL), kur išvykoje susitiks su „Parnu“ ekipa iš Estijos.