NKL aštuntfinalis: „saboniukų“ nesėkmė ir nutrauktos rungtynės Mažeikiuose

„Statyba“ pralaimėjo Jonavoje
„Triobet“ nuotr. / „Statyba“ pralaimėjo Jonavoje
0

Pirmosios Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) aštuntfinalio rungtynės tarp „Mažeikių“ ir Vilniaus „Š. Marčiulionio krepšinio akademijos“ baigėsi gerokai anksčiau laiko.

Pirmajame kėlinyje sužaidus apie septynias minutes Egidijus Mockevičius ne tik išvedė savo komandą į priekį (19:18), tačiau ir sutrupinio krepšinio lentą, praneša oficialus „Mažeikių“ klubo tinklalapis.

Sudužusią lentą buvo bandoma pakeisti nauja, tačiau nesėkmingai – iškilus nenumatytoms problemoms rungtynės buvo nutrauktos. Kada bus peržaistos pirmosios aštuntfinalio serijos rungtynės, kol kas nėra aišku.

Naujų bilietų žiūrovams į peržaidimą pirkti nereikės – jie bus įleidžiami su tais pačiais.

Šiomis ir dar trejomis rungtynėmis ketvirtadienį startavo NKL atkrintamosios varžybos. Pirmąsias pergales serijoje iki dviejų pergalių iškovojo Molėtų „Ežerūnas karys“, Pakruojo „Meresta“ ir Jonavos „Triobet“.

„Ežerūnas Karys“ įveikė „saboniukus“

Šiaurės Lietuvos derbyje Joniškio „Delikatesas“ namuose priėmė abukart šiame sezone įveiktą Pakruojo „Merestos“ klubą. Tačiau trečioji tarpusavio dvikova sėkmingiau klostėsi svečiams. Nuo pat pradžių dominavę „Merestos“ krepšininkai pateikė netikėtumą, įveikdami joniškiečius rezultatu 81:66. Pakruojiečiai  įrodė galintys kautis su bet kuriuo varžovu net ir jų pačių arenoje.

Jonavoje  akis į akį stojo vietos "Triobet" ir Vilniaus "Statyba". Pirmajame kėlinyje dvidešimt taškų išsiveržę šeimininkai atrodė nesustabdomi. Tačiau antroje rungtynių pusėje šeimininkai pradėjo klysti. Sostinės klubo krepšininkai pranašumą ištirpdė, o ketvirtojo kėlinio pabaigoje išsiveržė į priekį. Visgi pergalingai užbaigti varžybų svečiams nepavyko, o geriau sužaidę varžybų pabaigą jonaviečiai iškovojo pergalę 80:74.

Kauno "Žalgiris-Sabonio krepšinio centras" savo aikštelėje priėmė Molėtų "Ežerūną karį". Atkakliose rungtynėse kova taškas į tašką virė tris su puse kėlinio. Iki varžybų pabaigos likus dviem minutėms, jaunųjų žalgiriečių persvara padidėjo iki 8 taškų, tačiau nuo to laiko iki finalinės sirenos kauniečiai tepelnė tašką, kai tuo tarpu jų varžovai įmetė net 12 ir išsivežė svarbią pergalę 74:77.

kkmazeikiai.lt nuotr./Rungtynės Mažeikiuose nutrauktos dėl sutrupintos krepainio lentos
kkmazeikiai.lt nuotr./Rungtynės Mažeikiuose nutrauktos dėl sutrupintos krepšinio lentos