Publikuota: 2015 sausio 31d. 18:33

NKL lyderis „Perlas-MRU“ iškovojo 25-ąją pergalę

Vilniaus „Perlas-MRU“ – „Vilnius“
Sauliaus Čirbos nuotr. / Vilniaus „Perlas-MRU“ – „Vilnius“

Šeštadienį sužaistos penkerios Nacionalinėje krepšinio lygos (NKL) eilinio turo rungtynės.

25-ąją pergalę 31-osiose rungtynėse iškovojo lyderis Vilniaus „Perlo-MRU“ klubas, namuose 75:70 (22:14, 14:22, 19:20, 20:14) įveikęs šeštojoje pozicijoje likusius Jonavos „Petrochemos“ (16 pergalių ir 15 pralaimėjimų) krepšininkus.

Ilgą laiką viena blogiausių NKL komandų vadintas „Vilnius“ (9/20) artėja prie atkrintamųjų varžybų. Trečią pergalę iš eilės vilniečiai iškovojo svečiuose įveikę Joniškio „Delikatesą” (15/16). Paskutinių sekundžių dramoje po taiklaus Igno Daugkšio tritaškio svečiai triumfavo rezultatu 78:80.

Prie sostinės komandos vairo stojus vyr. treneriui Mariui Kiltinavičiui, „Vilnius“ per penkerias rungtynes iškovojo tris pergales. Nuo dvyliktosios vietos, kuri garantuoja kelialapį į NKL atkrintamąsias varžybas, vilniečius skiria jau tik viena pergalė.

Pirmajame kėlinyje tiksliau žaidę „Delikateso“ krepšininkai įgijo 4 taškų persvarą (21:17), tačiau antrajame ketvirtyje iniciatyvą perėmė „Vilnius“ ir išsiveržė į priekį (38:42).Trečiajame kėlinyje po L. Kvedaravičiaus tritaškio komandas skyrė 13 taškų (48:61).

Tačiau kėlinio pabaigoje „Delikatesas“ sužaidė atkarpą 10:2 ir priartėjo per vieną tolimą metimą (60:63). Lemiamae ketvirtyje šeimininkai persverė rezultatą savo naudai ir pirmavo 7 taškų persvara (76:69). Tačiau per paskutines 3 minutes joniškiečius penkiais taškais nubaudė  „Vilniaus“ legionierius Jermaine Love, į A. Galkausko dvitaškį tuo pačiu atsakė Ignas Daukšys (78:77), o paskutinės atakos metu tas pats I. Daukšys įsūdė tritaškį ir šeimininkų atakai laiko nepaliko – 78:80.

Vienu iš svarbiausių pergalės faktorių tapo puikiai į „Vilniaus“ žaidimą įsiliejęs 17-metis 205 cm ūgio puolėjas Lukas Kvedaravičius. Iki šiol tik simboliškai rungtyniavęs ir po 2 taškus per rungtynes rinkęs snaiperis sužaidė geriausias karjeros rungtynes. Per 25 aikštėje praleistas minutes L. Kvedaravičius į joniškiečių krepšį įmetė 16 taškų (2/2 dvit., 4/6 trit.) ir atkovojo 8 kamuolius.

Puikiai rungtyniavo „Vilniaus“ legionieriai Jermaine Love ir Andrew Fair, pelnę atitinkamai 23 ir 17 taškų. Pergalingo metimo autoriaus Igno Daukšio sąskaitoje – 10 taškų.

„Delikateso“ komandoje rezultatyviausias buvo 21 tašką pelnęs Šarūnas Kulevičius. 17 taškų pridėjo Aivaras Galkauskas, 16 – Žilvinas Petraitis.

Aktualu

Kubos diktatorius Fulgencio Batista, atvėręs kelią kitam tironui – Fideliui Castro

Sportas

Sausa serija tęsiasi: bedantė Lietuva sumušta Rumunijoje

Gyvenimas

Vyrams brazilišką depiliaciją atliekanti meistrė: apie iškrypėlius, sugriautus mitus ir erekciją

Sportas

Bušido kovos: pergalingas S.Maslobojevo sugrįžimas, 5 nokautai ir turko akibrokštas, kokio nėra buvę

Aktualu

Kelyje iš Panevėžio į Vilnių „Toyota“ susidūrė su elniu

Gazas

Tragedija prie Balėnų visuomenėje sukėlė sąmyšį – reikia amerikietiškos tvarkos?

24sek

Treneris po išsprūdusios pergalės prieš Rusiją: „Mes verti Europos čempionato“

Popscenos princesė Monique koncertu Vilniuje pristatė po ilgų kūrybinių išgyvenimų gimusį albumą

Interviu Mokslas.IT

Dangiškieji akmenys kolekcininkų rankose virsta ir filosofija, ir prabanga

Verslas

JAV prekybos karas jau varo verslą iš Kinijos – bet ne į Ameriką

Tarp bušido turnyro gerbėjų – ir kovų menus pamilusi Erika Vitulskienė, ir Egidijus Dragūnas

24sek

Kaip apmaudu: stebint A.Saboniui ir A.Kirilenkai Lietuva neatsilaikė prieš Rusiją