2015 01 24

NKL mače Aurimo Kiežos pastangomis „Sūduva-Mantinga“ nukovė „Ežerūną-Karį“

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (19/11) naujokas Aurimas Kieža buvo rezultatyviausias savo komandoje ir vilkėdamas gimtojo miesto komandos marškinėlius iškovojo pirmąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos čempionate. Trisdešimtojo reguliaraus sezono turo rungtynėse puolėjas į Molėtų „Ežerūno-Kario“ (20/9) krepšį įmetė 27 taškus ir labiausiai prisidėjo prie sunkiai iškovotos pergalės – 100:84.
Aurimas Kieža
Aurimas Kieža / NKL nuotr.

Po trijų ketvirčių Suvalkijos sostinės krepšinio arenos švieslentėje degė lygus rezultatas – 64:64. Ketvirtajame kėlinyje savų žiūrovų palaikomi marijampoliečiai įjungė aukštesnę pavarą, vien A. Kieža per kelias minutes pelnė 13 taškų ir „Sūduva-Mantinga“ nutolo nepavejamai. Iki rungtynių pabaigos likus 4 sekundėms susirinkusius sirgalius tolimu metimu ir 100-uoju rungtynių tašku nudžiugino Donatas Sabeckis.

„Sūduva-Mantinga“: A.Kieža 27, A.Kvedaravičius 18, D.Sabeckis  ir P. Petrilevičius po 14, M.Shustau 10.

„Ežerūnas-Karys“: E.Baniulis 19, R.Ambrulaitis 17, E.Narušis 16, G.Matulis 12, D.Kumelis 10.

Iškovoję pergalę marijampoliečiai liko ketvirtoje NKL turnyro lentelės vietoje. Tiek pat pergalių turintys „Trakai“ (19/11) žengia treti, „Ežerūnas-Karys“ – antras, o vienvaldis čempionato lyderis Vilniaus „Perlas-MRU“ (23/6) – pirmas.