2009 11 17

Nowitzkis išplėšė pergalę (video)

Vokietis Dirkas Nowitzkis paskutiniu metimu atnešė pergalę „Dallas Mavericks“ komandai. Ji pirmadienį svečiuose po pratęsimo 115:113 įveikė „Milwaukee Bucks“ krepšininkus.
D.Nowtizkis
D.Nowtizkis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

D.Nowitzkis pergalingą dvitaškį pataikė jau aidint pratęsimo pabaigos sirenai. Iš viso vokietis pelnė 32 taškus ir atkovojo 11 kamuolių.

„Galvojau, kad iš karto pataikysiu, tačiau kamuolys atšoko ir man tikrai pasisekė, kad jis įkrito. Atrodo, tai truko amžinybę, kol jis vis dėlto įkrito“, – espn.com sakė D.Nowitzkis, vienas per pratęsimą surinkęs 7 taškus.

Nugalėtojams Drew Goodenas pelnė 22 taškus, Jasonas Terry – 19. Jasonas Kidas buvo arti trigubo dublio – 9 taškai, 10 atkovotų kamuolių ir 17 rezultatyvių perdavimų. Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Brandonas Jenningsas – 25 taškai.