2009 03 24

„Nuggets“ gavo eilinį antausį Finikse (video, nuotraukos)

Denverio krepšininkams „Suns“ namų aikštė – neįveikiama arena. Antradienį Finikse „Nuggets“ komanda po atkaklios kovos 115:118 turėjo pripažinti aikštės šeimininkų pranašumą. Linas Kleiza išsiskyrė vieninteliu taikliu akrobatiniu tritaškiu viena ranka paskutinę trečio kėlinio sekundę.
Šakas blokuoja Nene metimą.
Šakas blokuoja Nene metimą. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NBA Denver Nuggets

„Phoenix Suns“ namie nugalėjo svečius iš Denverio jau devintą kartą iš eilės. Prie pergalės daugiausia prisidėjo Grantas Hillas. Jis nugalėtojams pelnė 23 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

„Nemanau, kad gerai žaidžiau. Per daug klaidų ir nepataikytų metimų iš patogių padėčių. Stengiausi būti aktyvus“, – nba.com kalbėjo šešiskart suklydęs puolėjas. Beje, atsigriebė pabaigoje – svarbiu momentu pataikė dvitaškį ir baudos metimą.

Išplėšti pergalę paskutiniu metimu turėjo progą Carmelo Anthony, tačiau jo tritaškis tikslo nepasiekė. Kamuolį atkovojo L.Kleiza, tačiau laiko metimui jau nebuvo likę. Lietuvis beveik per 10 minučių pelnė tris taškus – trečio kėlinio paskutinę sekundę įsmeigė įspūdingą tritaškį viena ranka. L.Kleiza dar atkovojo 5 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Nuggets“ ekipai C.Anthony pelnė 29 taškus, 20 – Chauncey Billupsas, 18 – Kenyonas Martinas. „Sunku pralaimėti, tačiau dėl to tikrai negraušime nagų. Tiesiog manėme, kad šį mačą tikrai laimėsime“, – nba.com sakė C.Anthony.

Nugalėtojų komandoje išsiskyrė Shaquille'as O'Nealas. „Suns“ milžinas per 24 minutes pelnė 19 taškų, tačiau turėjo palikti aikštę dėl viršyto pražangų limito. Įdomu, kad Šakas per šią dvikovą pataikė net 7 baudos metimus iš aštuonių.

„Štai kodėl taip yra. Esu Šakovičius (tokią pravardę susigalvojo, nes visi krepšininkai, kurių pavardės baigiasi „-ičius“, labai taiklūs – aut. past.), – kalbėjo Sh.O'Nealas. – Mums reikėjo tų baudos metimų. Kai jų labai reikia, visuomet pataikau.“