„Olympiakos“ ir be savo lyderio Eurolygoje įveikė „Anadolu Efes“

Klaipėdos „Neptūnas“ kovoja su Pirėjo "Olympiakos"
A. Venskaus nuotr. / Klaipėdos „Neptūnas“ kovoja su Pirėjo "Olympiakos"
0

Be savo lyderio Vasilio Spanoulio rungtyniavusi Pirėjo "Olympiakos" (9/3) komanda į savo sąskaitą įsirašė devintą pergalę Eurolygos "Top 16" etapo F grupėje. Graikai savo aikštėje po įnirtingos ir permainingos kovos 86:75 (17:16, 18:19, 18:22, 33:18) nugalėjo Stambulo "Anadolu Efes" (5/7) krepšininkus, kurie vis dar kovoja dėl paskutinio kelialapio į ketvirtfinalį šioje grupėje.

Pirmoji rungtynių dalis klostėsi apylygiai ir nė vienai komandai iki didžiosios pertraukos nepavyko susikrauti solidesnės persvaros.

Trečiaame ketvirtyje geriau sekėsi svečiams, kurie pirmavo didžiąją jo dalį ir prieš lemiamą kėlinį buvo įgiję 4 taškų persvarą (67:63). Vis tik ketvirtajame kėlinyje Stambulo klubas nebesugebėjo sustabdyti įsisiautėjusių „Olympiakos“ krepšininkų ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą – 75:86.

„Olympiakos“: O.Lafayette'as (5/7 dvit.) 17, G.Printezis (3/5 trit., 12 atk. kam.) 15, I.Papapetrou 12, O.Hunteris ir V.Mantzaris (7 rez. perd.) po 10 taškų.

„Anadolu Efes“: S.Perperoglou (5/10 trit.) 23, N.Krstičius 12, D.Šaričius (10 atk. kam.) – 10, M.Bjelica 9 taškai.