Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paaiškėjo, kodėl Tomas Balaišis-Sėkla nedirbs Krepšinio federacijoje

Tomas Balaišis-Sėkla
Tomo Tumalovičiaus nuotr. / Tomas Balaišis-Sėkla
Šaltinis: 15min
0
A A

„Praėjusį antradienį buvo susitikę Tomas Balašis-Sėkla ir Nacionalinės moterų krepšinio lygos (NMKL) direktorius Jurgis Laurinavičius. Ten viską jie aptarė – kito kelio nėra, reikia moterų lygos rinkimuose gauti įgaliojimus ir po to eiti į Krepšinio federacijos vykdomąjį komitetą. Kodėl viskas apvirto aukštyn kojomis ir kodėl Sėkla nepanoro eiti toliau – aš nežinau“, – 15min.lt pirmadienį sakė Nacionalinės moterų krepšinio lygos prezidentas Antanas Guoga.

Pirmadienį vakare nuaidėjo netikėta žinia – dar prieš savaitę kalbėjęs apie galimybę dirbti Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vykdomajame komitete, pirmadienį T.Balaišis prakalbo, jog atsisako šių minčių ir visą bėdą dėl kilusio šurmulio verčia ant LKF viceprezidento A.Guogos.

„Taip, mes kalbėjomės su Tomu ir jo pozicija paprasta – jis nežada dalyvauti Nacionalinės moterų krepšinio lygos plėtroje ar būti finansiniu NMKL partneriu. Tai pagrindiniai argumentai. Galbūt tai būtų ir savotiškas principų išdavimas – juk jis siejamas su Lietuvos vyrų krepšinio rinktine. T.Balaišio-Sėklos nesudomino toks kelias patekti į Vykdomąjį komitetą – jis sakė, kad visi jį tapatins su A.Guoga ir tai yra nenormalu. Žodžiu, Tomas nesirengia kenkti moterų lygai ir spręsti sirgalių klausimus Vykdomajame komitete būdamas „moterų lygos atstovu“. Juk jei jis ten ateitų, jis labiau gintų sirgalių interesus, tačiau vieta Vykdomajame komitete juk skirta NMKL“, – sakė Nacionalinės moterų krepšinio lygos direktorius Jurgis Laurinavičius.

15min.lt jau rašė, kad praėjusią savaitę T.Balaišis-Sėkla ir A.Guoga sutarė, kad pastarąjį LKF vykdomojo komiteto viceprezidento poste turėtų pakeisti visų šalies krepšinio sirgalių vedliu vadinamas T.Balaišis-Sėkla.

Tačiau paaiškėjo, kad perduoti savo pareigas LKF A.Guoga neturi teisės – į Vykdomąjį komitetą T.Balaišis-Sėkla galėjo patekti tik išrinktas NMKL vadovu, deleguotas į LKF ir ten taip pat išrinktas viceprezidentu.

„Antanas sugalvojo tokią nesąmonę, pats tegu ir srebia šią košę“, – apie persigalvojimą pakeisti A.Guogą LKF viceprezidento poste šalies žiniasklaidai sakė garsus krepšinio sirgalius.

NMKL vadovas J.Laurinavičius sakė, kad šiomis dienomis vyksiančiame NMKL valdybos posėdyje bus galutinai patvirtinti vadovų įgaliojimai atstovauti NMKL organizacijai Lietuvos krepšinio federacijos Vykdomajame komitete.  Šie įgaliojimai baigėsi spalio 20-ąją. Greičiausiai, viskas bus kaip ir buvo – balsuoti nuo NMKL ir toliau LKF vadovybėje galės A.Guoga, o jei jo nebus – ši teisė bus deleguota NMKL direktoriui J.Laurinavičiui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 24sek