2013 01 03

„Panathinaikos“ buvo nuskriausti Turkijoje, Jonas Mačiulis nežibėjo

Skaudžią nesėkmę Eurolygos E grupėje patyrė Atėnų „Panathinaikos“ (1-1) ekipa su Jonu Mačiuliu.
„Anadolu Efes“ trenerio Oktay Mahmuti reakcija
„Anadolu Efes“ trenerio Oktay Mahmuti reakcija / „Scanpix“ nuotr.

Graikai išvykoje 64:78 (17:24 15:21 11:19 21:14) neprilygo Stambulo „Anadolu Efes“ (1-1).

Savo pranašumą įrodinėti turkai pradėjo jau pirmajame kėlinyje, kai per dvi minutes ir kelias sekundes įgijo 7 taškų pranašumą (9:2). Nuo to laiko jų pranašumas dažniau buvo didinamas nei mažinamas.

Jį kiek aptirpdyti Graikijos vicečempionams pavyko tik ketvirtajame kėlinyje, kai rungtynių baigtis buvo ganėtinai aiški, mat po pirmųjų 30 minučių „Anadolu Efes“ pirmavo 64:43.

Galiausiai praėjusią savaitę Kauno „Žalgirio“ skriaudike buvusi „Panathinaikos“ nusileido savo varžovams (64:78).

Jonas Mačiulis į „Panathinaikos“ žaidimą įnešė 7 taškus (2/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių) per 24 minutes. Lietuvis taip pat atkovojo 5 ir prarado 3 kamuolius, 2 sykius prasižengė ir išprovokavo pražangą.

Primename, kad abi šios ekipos yra „Žalgirio“ varžovės.

„Panathinaikos“: Michaelas Bramosas 16, Sofoklos Schortsanitis 15, Jasonas Kapono 10, Jonas Mačiulis (5 atk. kam.) 7.

„Anadolu Efes“: Jordanas Farmaras 13, Jamonas Lucasas (5 rez. perd.) 12, Duško Savanovičius 11, Semihas Erdenas 9, Keremas Gonlumas ir Joshua Shippas (6 atk. kam.) po 8.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas