„Panathinaikos“ – per žingsnį nuo Graikijos čempionų titulo

Š.Jasikevičiui ir „Panathinaikos“ Eurolygos pusfinalyje teks grumtis su mirtinu varžovu Graikijoje „Olympiacos“ klubu.
„Scanpix“ nuotr. / Š.Jasikevičius nugalėtojams pelnė 13 taškų.
Šaltinis: krepsinis.net
0

Atėnų „Panathinaikos“ klubas, kuriam atstovauja Šarūnas Jasikevičius, pirmadienį namie 91:64 sutriuškino Pirėjo „Olympiacos“ komandą ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja rezultatu 2:0.

Š.Jasikevičius aikštėje praleido 16 minučių, per jas į varžovų krepšį įmetė 13 taškų (2/2 dvitaškių, 3/4 tritaškių), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Mike'as Batiste'as nugalėtojams pelnė 18, Drew Nicholas – 11, Vassilis Spanoulis ir Nikola Pekovičius – po 10 taškų. Pralaimėjusiesiems Giannis Bourousis ir Milošas Teodosičius atitinkamai surinko 15 ir 14 taškų.

Tuo tarpu Pirėjo „Olympiacos“ klubas sulaukė griežtų Graikijos krepšinio lygos sankcijų. Pranešama, jog „Olympiacos“ ekipa buvo nubausta 50 tūkst. eurų bauda bei dvejas rungtynes namuose bus priversta žaisti be žiūrovų.

Vadinasi, „Olympiacos“ komanda likusiose finalo serijos rungtynėse turės verstis be savo sirgalių paramos. Jei finale neprireiks penktųjų rungtynių, kurios, kaip numatyta, vyktų Pirėjuje, be žiūrovų „Olympiacos“ klubas bus priverstas žaisti pirmą kito sezono namų mačą. Pirėjo komanda ketina kreiptis į Apeliacinį teismą ir prašyti sušvelninti bausmę.

Tokių sankcijų nuspręsta imtis, kai pirmose Graikijos čempionato finalo rungtynėse su Atėnų „Panathinaikos“ ekipa aikštėje tvyrojo tikras chaosas.

Likus žaisti pusantros minutės iki susitikimo pabaigos, per minutės pertraukėlę „Olympiacos“ sirgaliai į svečių komandos atsarginių žaidėjų suolą pradėjo mėtyti įvairius daiktus. Buvo nesunkiai sužeistas rungtynių sekundantas.

Keli aršiausi aistruoliai bandė įsiveržti į aikštę, tačiau apsaugos pajėgoms pavyko juos sutramdyti. Vis dėlto prireikė net dvidešimties minučių, kol rungtynės galėjo būti tęsiamos.

Neramumų kilo ir po rungtynių. Apie 200 „Olympiacos“ aistruolių susirėmė su policija, kai bandė šturmuoti persirengimo kambarį ir spaudos konferencijų salę.