Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasaulio 3x3 čempionate lietuvių krepšininkai antrame ture nusileido rusams

Varžybų akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Varžybų akimirka
Šaltinis: BNS
0
A A

Ispanijos sostinėje tęsiasi Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) 3x3 pasaulio jaunių (iki 18 metų) čempionatas, kuriame dalyvauja 32 vaikinų, 24 merginų ir aštuonios mišrios komandos.

Penktadienį prasidėjusiose pirmenybėse pirmąsias nesėkmes antrajame ture patyrė abi Lietuvos ekipos.

Vaikinų rinktinė – Justinas Gečas, Alvydas Žarskus, Ignotas Bukauskas ir Ričardas Prybylskis – antrąsias aštuonių komandų C grupės turnyro rungtynes 9:17 pralaimėjo antrąją pergalę iškovojusiems Rusijos bendraamžiams.

Trečiajame ture lietuviai susitiks su abi nesėkmes patyrusia Singapūro ekipa, kuri antrajame ture 6:21 pralaimėjo pirmąją pergalę iškovojusiems estams.

Taip pat antrąsias pergales C grupėje iškovojo Australijos ir Šveicarijos rinktinės – australai 17:11 nugalėjo Jordaniją, o šveicarai 21:20 įveikė Venesuelą.

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Rusija          2 2 0  38:17
2. Australija      2 2 0  34:24
3. Šveicarija      2 2 0  43:41
4. Estija          2 1 1  42:28
5. Lietuva         2 1 1  30:33
6. Venesuela       2 0 2  33:38
7. Jordanija       2 0 2  27:38
8. Singapūras      2 0 2  14:42
  
Lietuvos merginų rinktinė – Dalia Belickaitė, Justina Kraujūnaitė, Aurelija Putramentaitė ir Austėja Širšinaitytė – antrąjį šešių ekipų B grupės turnyro mačą 10:17 pralaimėjo antrąją pergalę iškovojusioms favoritėms iš JAV.

Taip pat antrąją pergalę B grupėje iškovojo Lenkijos merginos, 20:7 nugalėjusios Honkongo trijulę.

Trečiajame ture lietuvių laukia dvikova su abu susitikimus pralaimėjusia Taivano ekipa, kuri antrajame ture 9:21 nusileido kinėms.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. JAV             2 2 0  38:11
2. Lenkija         2 2 0  31:15
3. Lietuva         2 1 1  26:31
4. Kinija          2 1 1  35:25
5. Taivanas        2 0 2  17:32
6. Honkongas       2 0 2   8:41
  
Pirmąsias vietas savo grupėse užėmusios rinktinės iškart pateks į ketvirtfinalį, o antrąją ir trečiąją vietas grupėse užėmusios komandos kovas atkrintamosiose varžybose pradės nuo aštuntfinalio.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek