2011 07 13

Pasaulio čempionams Lietuvos devyniolikmečiams – 150 tūkst. litų premija

Vyriausybė trečiadienį skyrė 150 tūkst. litų premiją Lietuvos jaunųjų krepšininkų rinktinei, kuri laimėjo auksą pasaulio jaunimo iki 19 metų krepšinio čempionate.
Vyriausybė skyrė 150 tūkst. litų premiją Lietuvos jaunųjų krepšininkų rinktinei
Triumfo akimirkos / V.Mikaičio nuotr.

Vyriausybė posėdyje pritarė, kad tokia suma rinktinei būtų skirta iš Kūno kultūros ir sporto departamentui patvirtintų bendrųjų asignavimų.

Premjeras Andrius Kubilius ministrų kabineto posėdyje atkreipė dėmesį, kad atskiras nutarimas reikalingas, nes iki šiol galiojusi tvarka nenumatė premijų už pergales tokiuose čempionatuose.

Lietuvos devyniolikmečių rinktinė sekmadienio vakarą tapo pasaulio jaunimo vaikinų krepšinio čempione. Latvijos sostinėje vykusių pirmenybių finale jaunieji Lietuvos krepšininkai 85:67 nugalėjo Serbijos bendraamžius.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas