TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK

Patikima gynyba nutiesė „Utenai“ kelią į 21-ąją pergalę LMKL

Vilniaus „Kibikšties Viči“ komanda  BWBL čempionate įveikė Minsko „Horizont“ – Greta Šniokaitė
Augusto Didžgalvio nuotr. / Greta Šniokaitė
Šaltinis: LMKL.lt
0

Dvidešimt pirmąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pasiekė „Utenos“ (21/1) komanda, svečiuose 72:53 (19:9, 22:21, 15:15, 16:8) ketvirtą kartą pranokusi Klaipėdos „Fortūnos“ (12/10) krepšininkes.

Viešnios nuo pat susitikimo pradžios demonstravo užtikrintą gynybą ir tolo nuo varžovių – po pirmųjų dešimties žaidimo minučių „Utena“ turėjo dviženklį pranašumą – 19:9. Antrajame ketvirtyje „Fortūna“ priartėjo (26:33), bet čia pat uteniškės atsakė 6 taškus iš eilės – 39:26. Alfredo Vainausko auklėtinės išliko saugiu atstumu priekyje ir įpusėjus rungtynėms – 41:30.

Po pertraukos „Utena“ toliau diktavo sąlygas ir pirmavo jau 16 taškų (53:37), bet klaipėdietės neketino nuleisti rankų anksčiau laiko ir atsakė atkarpa 8:0, kuri leido per pusę sumažinti deficitą – 45:53. Per likusį laiką Kristina Alminaitė pelnė dvitaškį su pražanga, taip sugrąžindama savo komandai dviženklę persvarą – 56:45. Ketvirtajame kėlinyje „Utena“ neatsipalaidavo. Priešingai, 37-ąją minutę viešnių pranašumas pasiekė rekordinę, 20 taškų, žymą – 70:50. Dvikova pasibaigė „Utenos“ pergale 72:53.

„Fortūna“: M.Grigalauskytė (17 atk. kam.) 18, M.Solopova (8 atk. kam., 4 rez. perd.) 12, J.Matuzonytė (5 atk. kam.) 10.

„Utena“: G.Šniokaitė 18, E.Šulčiūtė (9 atk. kam., 8 rez. perd.) 17, H.Mershon 13, R.Valentienė ir K.Alminaitė (8 atk. kam.) po 9.