Pau Gasolio blokas lėmė „Lakers“ pergalę Bostone (visi rezultatai, „Top-10“)

Andrew Bynumas ir Pau Gasolis
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Andrew Bynumas ir Pau Gasolis
0

Sunkią pergalę NBA pirmenybėse iškovojo Los Andželo „Lakers“ (15/11) komanda, kuri po pratęsimo 88:87 (22:26, 23:21, 22:17, 15:18, 6:5) palaužė Bostono „Celtics“ (14/11) krepšininkus.

Komandos per pratęsimą žaidė itin nerezultatyviai – „Lakers“ pelnė vos 6, „Celtics“ – 5 taškus. Rungtynių didvyriu tapo ispanas Pau Gasolis, kuris paskutinę akimirką blokavo iš po krepšio atakavusio Ray'aus Alleno metimą.

Įdomu tai, kad „Lakers“ šiose rungtynėse pataikė vos vieną tolimą metimą iš 15 (7 proc.), tuo tarpu „Celtics“ metė vos penkias baudas (5/5, „Lakers“ 15/20).

„Tai buvo baisios rungtynės. Abi komandos daugiau jėgų atidavė gynybai, o ne puolimui“, – po rungtynių kalbėjo „Celtics“ strategas Docas Riversas.

„Pau Gasolis niekada nenustoja žaisti, kol neišgirsta finalinės sirenos. Jo blokas buvo neįtikėtinai svarbus“, – džiaugėsi „Lakers“ treneris Mike'as Brownas

Nugalėtojams 27 taškus pelnė Kobe Bryantas (dvitaškiai 11/22), 25 – P.Gasolis (14 atk. kam.), 16 – Andrew Bynumas (17 atk. kam.), 11 – Mattas Barnesas.

Aikštės šeimininkų gretose pasižymėjo R.Allenas (22 tšk.), Paulas Pierce'as (18 tšk., 9 atk. kam., 7 rez. perd.), Rajonas Rondo (14 tšk. ir 7 rez. perd.) bei Kevinas Garnettas (12 tšk. ir 12 atk. kam.).

„Celtics“ klubas Rytų konferencijoje užima septintąją vietą, o „Lakers“ krepšininkai Vakaruose žengia penkti.