2015 03 10

Pergalingai sezoną užbaigusios LMKL čempionės reguliariajame sezone liko penktos

Pergale Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) reguliarųjį sezoną baigė titulą ginančios Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ (14/14) krepšininkės, kurios 86:64 (19:9, 30:9, 17:12, 20:4) įveikė kitą sostinės komandą „Jaunuosius talentus“ (5/23).
Laura Juškaitė
Laura Juškaitė / Augusto Didžgalvio nuotr.

„Kibirkšties-VIČI“ ekipa jau pirmajame kėlinyje ėmė įrodinėti savo pranašumą prieš jaunąsias varžoves. Po pirmojo kėlinio čempionės pirmavo 19:9, o antrajame ketvirtyje parodė galingą puolimą, kai per 10 minučių sumetė net 30 taškų bei įpusėjus mačui pirmavo net 49:18.

Antroji susitikimo dalis tebuvo formalumas – „Kibirkštis-VIČi“ įsirašė keturioliktąją pergalę šiame LMKL sezone.

„Kibirkštis-VIČI“ reguliariajame sezone užėmė penktąją vietą ir žais ketvirtfinalyje. „Jaunieji talentai“ liko septintoje pozicijoje bei į atkrintamąsias varžybas nepateko.

„Jaunieji talentai“: G.Meškonytė 14, A.Bobinaitė 8.

„Kibirkštis-VIČI“: L.Juškaitė 19, E.Šniokaitė 11, N.Hammonds (6 rez. perd.) ir I.Šimkutė po 9.

Galutinė LMKL reguliariojo sezono turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškai):