2014 11 23

Pergalingose NCAA rungtynėse Domantas Sabonis įmetė 19 taškų per 19 minučių

Domanto Soabonio atstovaujama Gonzagos universiteto „Bulldogs“ komanda NCAA krepšinio pirmenybėse iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės, 109:55 (57:26, 52:29) sutriuškinusi antrojo diviziono „St Thomas Aquinas Spartans“ komandą.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Domantas Sabonis

Kovą dėl atšokusių kamuolių nugalėtojai laimėjo 43:21, o antrajame kėlinyje pataikė net 76 proc. metimų. Antrąjį kėlinį spurtu 14:1 pradėję „Bulldogs“ krepšininkai vienu metu pirmavo 71:27.

Tai ketvirtas iš eilės sezonas, kurį Gonzagos universiteto komanda pradėjo keturiomis pergalėmis iš eilės. Per šias rungtynes „Bulldogs“ iš viso surinko net 379 taškus, o varžovams leido įmesti tik 211.

Rungtynes ant atsarginių žaidėjų suolelio pradėjęs Domantas Sabonis per 19 minučių įmetė 19 taškų (8/8 dvit., 3/4 baud.), atkovojo du kamuolius, vieną perėmė, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė 24 taškus per taip pat 19 minučių surinkęs Angelis Nunezas (11 atk. kam.) ir 22 taškus įmetęs Byronas Wesley (8/10 dvit.). Dvigubą dublį nugalėtojams taip pat surinko 11 kamuolių atkovojęs ir 17 taškų įmetęs Kyle'as Wiltjeras.

Gonzagos komandai atsarginiai žaidėjai surinko 50 taškų, o per ketverias rungtynes jų indėlis siekia 157 taškus.

„Spartans“ ekipoje išsiskyrė tik Matthew Lee, įmetęs 13 taškų. Jo komanda pataikė tik 31 proc. metimų.