2015 01 08

Pergalingose rungtynėse Donatas Motiejūnas į „Cavaliers“ krepšį įmetė 10 taškų

NBA lygos reguliaraus sezono rungtynėse penktoje vietoje Vakarų konferencijoje žengiantis „Houston Rockets“ (24/11) klubas išvykoje 105:93 (26:23, 23:25, 24:26, 32:19) įveikė „Cleveland Cavaliers“ (19/17) ekipą, kuri žengia penkta Rytuose.
Kevinas Love'as ir Donatas Motiejūnas
Kevinas Love'as ir Donatas Motiejūnas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Laimėtoją nulėmė paskutinis kėlinys, kuriame „Rockets“ surengė spurtą 15:5. Jo metu Dwightas Howardas įmetė 9 taškus ir atkovojo 8 kamuolius, Corey Breweris pataikė porą tritaškių ir LeBrono Jameso dėl traumos neturintis „Cavaliers“ patyrė septintąją nesėkmę per pastarąsias 9-erias rungtynes.

Po trijų ketvirčių 74:73 pirmavo „Cavaliers“, minimalų pranašumą išlaikę ir kelias ketvirtojo kėlinio minutes. Tačiau tada Corey Breweris smeigė du tritaškius iš eilės, po kiek laiko dar po vieną įsmeigė Jasonas Terry ir Jamesas Hardenas ir likus žaisti 2 min. „Raketos“ pirmavo 98:86.

L.Jamesas nežaidžia nuo gruodžio 28 dienos ir per šį laiką „Cavaliers“ laimėjo vos vieną susitikimą iš septynių. Vienas geriausių lygos krepšininkų į aikštę žada sugrįžti kitą savaitę.

Lietuvis Donatas Motiejūnas mačą ir vėl pradėjo starto penkete ir per 27 minutes įmetė 10 taškų (5/9 dvit., 0/1 trit.), atkovojo du kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart prasižengė ir sykį suklydo.

„Rockets“: J.Hardenas (4/11 dvit., 2/7 trit., 7 atk. kam., 9 rez. perd.) 21, D.Howardas (6/13 dvit., 5/11 baud., 19 atk. kam.) 17, J.Smithas (6/8 dvit., 5 atk. kam. per 26 min.) 16, T.Ariza (3/10 trit.) 13, C.Breweris 12, D.Motiejūnas 10.

„Cavaliers“: K.Irvingas (11/18 dvit., 4/8 trit., 4/4 baud.) 38, K.Love'as (16 atk. kam.) 17, T.Thompsonas 11.