2012 11 07

„Perlas-MRU“ įLKF taurės varžybose veikė Alytaus klubo barjerą

2012—2013 m. LKF taurės turnyre sužaistas priešpaskutinis trečiojo etapo mačas. Per jį NKL rungtyniaujantis Vilniaus „Perlas-MRU“ savo aikštėje nugalėjo RKL žaidžiančius Alytaus „Savanorio“ krepšininkus rezultatu 73:59 (27:12, 9:24, 25:11, 12:12).
"Perlas-MRU" NKL čempionate įveikė "Dzūkiją" 86:75
"Perlas-MRU" / Alfredo Pliadžio nuotr.

Mačo eiga priminė amerikietiškus kalnelius. Vilniečiai laimėjo pirmąjį kėlinį net 15 taškų skirtumu (27:12), tačiau prieš didžiąją pertrauką rezultatas jau buvo lygus 36:36. Per trečiąjį kėlinį „Perlas-MRU“ vėl atitrūko 14 taškų skirtumu ir išsaugojo persvarą iki mačo pabaigos.

Nugalėtojų ekipoje du žaidėjai surinko įspūdingus dvigubus dublius. Mantas Virbalas pelnė 16 taškų ir atkovojo 15 kamuolių, o Antano Udro sąskaitoje — 15 taškų ir 14 atkovotų kamuolių.

Alytaus ekipai 13 taškų pelnė Modestas Šilalė, 12 — Saulius Dumbliauskas, 10 — Ignas Sinkevičius.

DNB LKF taurės turnyro IV etape „Perlas-MRU“ susitiks su Klaipėdos „Neptūnu“. Šis mačas vyks lapkričio 13 dieną (pradžia — 17 val.) uostamiestyje.