2013 11 20

„Pieno žvaigždės“ BBL pirmenybėse žengia be pralaimėjimo – įveikė ir „Juventus“

„Pieno žvaigždžių“ klubas Baltijos krepšinio lygoje (BBL) nugalėjo dar vieną varžovą. Šį kartą rezultatu 73:86 (13:18, 21:20, 19:24, 20:24) prieš Pasvalio komandą neatsilaikė Utenos „Juventus“.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Pieno žvaigždės“ rungtynės pradėjo spurtu 6:0, tačiau „Juventus“ atsakė panašia atakų banga ir rezultatas buvo 7:6, uteniškių naudai. Pasvalio ekipa pradėjo sėkmingai šaudyti iš toli ir dėl to pavyko laimėti kėlinį 18:13.

Pirmosiomis antrojo kėlinio minutėmis „Pieno žvaigždės“ padidino pranašumą iki 11, tačiau neilgam. Prieš ilgąją pertrauką atkarpą geriau sužaidė „Juventus“ ir sumažino savo deficitą iki 4 taškų – 34:38.

Po ilgosios pertraukos „Juventus“ ekipai pavyko iki varžovų priartėti iki 2 taškų – 40:42, tačiau „Pasvalio“ ekipos puolimas atsigavo. „Pieno žvaigždės“ surengė dar vieną spurtą ir įsiveržė į priekį 9 taškais – 62:53.

Paskutiniame kėlinyje Utenos klubui pavyko sumažinti skirtumą iki 6 taškų, tačiau iniciatyvą išlaikė Pasvalio ekipa. „Pieno žvaigždės“ džiaugėsi pergale 86:73.

„Juventus“: Karolis Petrukonis (dvitaškiai 6/9) 16, Nikita Barinovas 13, Keyronas Sheardas 12, A.J.Matthewsas 11, Edgaras Stanionis 8, Aidas Viskontas (7 rez. perd.) ir Gintautas Matulis po 4, Tomas Černeckis 2, Saulius Kulvietis 2.

„Pieno žvaigždės“: Derrickas Caracteris ir Dovydas Redikas po 22, Žygimantas Jonušas 19.