TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienis – Lietuvos studentų krepšinio lygos startas

Lietuvos studentų krepšinio lygos prezidentas Rimantas Cibauskas
Lietuvos studentų krepšinio lygos prezidentas Rimantas Cibauskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį penkeriomis rungtynėmis startuos 17-asisLietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionatas.

Pirmąją savaitės dieną į dvikovas stos Mykolo Romerio universiteto (MRU), Lietuvos sporto universiteto (LSU), Šiaulių universiteto (ŠU), Vytauto Didžiojo universiteto (VDU), Klaipėdos universiteto (KU), Vilniaus universiteto (VU), Kauno technologijos universiteto (KTU), Lietuvos edukologijos universiteto (LEU), Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) ekipos ir pirmą kartą I grupėje debiutuosiantys Kauno kolegijos (KK) krepšininkai.

Po savaitės, spalio 13 dieną (pirmadienį), į I grupės kovas įsilies po pertraukos į pajėgiausių ekipų būrį sugrįžusi Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) komanda.

Taigi, 2014-2015 metų sezoną I vaikinų grupėje varžysis net 11 komandų, dviem daugiau nei praėjusį sezoną.

Kaip ir praėjusį sezoną, taip ir šiemet, kiekviena komanda gali pasistiprinti dviem moksleiviais.

Praėjusį sezoną atlikome eksperimentą - leidome kiekvienai komandai į savo gretas pasikviesti po du moksleivius. Tai labai pasiteisino. Tie moksleiviai šiemet ir pasirinko tuos universitetus, kuriems atstovavo. Taigi, LSKL atliko ir švietėjišką, pritraukimo į universitetus misiją. 

„Praėjusį sezoną atlikome eksperimentą – leidome kiekvienai komandai į savo gretas pasikviesti po du moksleivius. Tai labai pasiteisino. Tie moksleiviai šiemet ir pasirinko tuos universitetus, kuriems atstovavo. Taigi, LSKL atliko ir švietėjišką, pritraukimo į universitetus misiją. Juk šiais emigracijos laikais daug jaunuolių pasirenka mokslus užsienio šalyse, o LSKL akcentuoja, kad Lietuvoje yra sudarytos puikios sąlygos studijuoti ir sportuoti. LSKL kasmet stipendijos apdovanoja geriausiai besimokančius lygos krepšininkus, taip pabrėždama mokslo svarbą“, – pasidžiaugė LSKL prezidentas Rimantas Cibauskas.

Spalio 15 dieną (trečiadienį) startuos LSKL II vaikinų grupės čempionatas. Jame varžysis 8 komandos: Lietuvos sporto universiteto antroji (LSU 2), Vytauto Didžiojo universiteto antroji (VDU 2), Kauno technologijos universiteto antroji (KTU 2), Lietuvos edukologijos universiteto (LEU 2) antroji, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU), Vilniaus kolegijos (VK), Marijampolės kolegijos (MK) ir ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto (ISM-V) komandos.

2014-2015 metų II vaikinų grupės sezonas bus kitoks, nei ankstesniais metais: komandos nebebus skirstomos į Kauno ir Vilniaus pogrupius, o tiesiog dviejų ratų sistema varžysis tarpusavyje.

„Tokia sistema mes plečiame geografiją ir norime, kad čempionatas būtų kuo patrauklesnis. LSKL nuolat stengiasi daryti viską, kad čempionatas būtų kuo įdomesnis“, – pabrėžė LSKL generalinis sekretorius Jonas Kurševičius.

LSKL merginų grupės čempionatas prasidės spalio 19 dieną (sekmadienį). Jame varžysis tos pačios 6 komandos: LSU, MRU, KU, KTU, VDU ir VU.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 24sek