Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmąją profesionaliems krepšininkams skirtą vasaros stovyklą Lietuvoje aplankęs Jonas Kazlauskas: „Nauda – milžiniška“

Jonas Kazlauskas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Jonas Kazlauskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Į nacionalines vyrų bei jaunimo rinktines nepatekę Lietuvos krepšininkai vasaros veltui neleido. Net trys dešimtys žaidėjų visą mėnesį liejo prakaitą profesionaliems krepšininkams skirtoje stovykloje „Adidas Summer Camp“.

Vienas stovyklos rengėjų Paulius Motiejūnas džiaugiasi, kad pirmasis blynas neprisvilo, o krepšininkai tampa vis sąmoningesni ir supranta, kad vasarą negalima visiškai pamiršti sporto.

„Džiaugiamės, kad į Lietuvos rinktines nepatekę krepšininkai turėjo progą padirbėti su geriausiais šalies treneriais ir puikiai pasirengė sezonui. Dar labiau džiugina tai, kad krepšininkai ima patys suprasti, jog vasaros negalima praleisti žvejojant ar gulint prie ežero. Žaidėjai privalo investuoti į save ir per vasarą stengtis patobulėti asmeniškai, pagerinti tuos individualius žaidimo komponentus, kurių nespėja tobulinti sezono metu“, – sakė P. Motiejūnas.

Į individualių krepšininkų meistriškumo savybių gerinimą orientuotoje stovykloje su žaidėjais dirbo specialaus fizinio parengimo specialistai Aleksandras Kosauskas bei Sigitas Kavaliauskas. Krepšininkams aikštelėje vadovavo Darius Maskoliūnas, Tomas Masiulis, Saulius Štombergas bei Priitas Vene.

Stovykloje svečiavęsis vienas garsiausių Lietuvos trenerių Jonas Kazlauskas džiaugėsi teisinga iniciatyva ir krepšininkų noru geriau pasirengti sezonui.

„Šios stovyklos nauda – milžiniška. Šių jaunuolių niekas nevarė į treniruotes – matau, kad jie labai nori dirbti ir tobulėti. Tikrai palaikau tokias stovyklas ir darbą vasarą“, – tvirtino J. Kazlauskas.

„Adidas Summer Camp“ stovykloje krepšininkai treniravosi dukart per dieną ir sužaidė kelias draugiškas rungtynes su Islandijos vyrų rinktine bei Vytauto Didžiojo universiteto komanda. Visgi didžiausias dėmesys buvo skiriamas individualių krepšininkų įgūdžių gerinimui.

„Stovykla praėjo puikiai. Kaip buvęs sportininkas žinau, kad sezono metu gerinti individualius įgūdžius nėra kada – visas dėmesys skiriamas ekipos taktikai. O ši stovykla buvo skirta būtent individualiam krepšininkų pasirengimui. Neabejoju, kad ji buvo naudinga kiekvienam joje dalyvavusiam žaidėjui“, – sakė T. Masiulis.

Puikiai laiką stovykloje praleidę krepšininkai teigė, kad kitą vasarą taip pat paaukos dalį atostogų, kad kuo geriau pasirengtų sezonui.

„Ši stovykla buvo labai naudinga. Labai gerai pasirengėme naujajam sezonui, treneriai pravedė geras individualias treniruotes. Klube visas dėmesys skiriamas komandos žaidimui ir jo tobulinimui, o čia viskas priklausė nuo mūsų pačių. Kiek savęs atiduosi, tiek ir patobulėsi. Visu stovykloje praleistu mėnesiu esu labai patenkintas. Atlikau puikią investiciją į save kitam sezonui. Jeigu turėsiu galimybę, kitą vasarą tikrai dalyvausiu tokioje stovykloje“, – tvirtino Kėdainių „Nevėžio“ ekipos gynėjas Vytenis Jasikevičius.

Stovyklos rengėjai atsižvelgę į trenerių bei krepšininkų prašymus kitą vasarą žaidėjus ketina suskirstyti į mažesnes grupeles, atskirdami aukštaūgius ir žemesnius krepšininkus.

Planuojama, kad profesionaliems krepšininkams skirta stovykla taps tradicine, o savo požiūrį treniruotes vasaros metu pakeis vis daugiau žaidėjų.

VIDEO: „Adidas Summer Camp" stovykla profesionaliems krepšininkams

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek