2011 10 18

Pirmąjį pralaimėjimą LSKL sezone patyrė daugkartiniai čempionai VDU krepšininkai

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) 14-ojo sezono antrojo turo rungtynėse suklupo daugkartiniai šalies čempionai – Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai. Jie pirmadienį išvykoje 77:83 (22:16, 16:17, 11:26, 28:24) nusileido Šiaulių universiteto (ŠU) atstovams.
Krepšinio kamuolys
Krepšinio kamuolys / „Scanpix“ nuotr.

VDU krepšininkai po dviejų ketvirčių pirmavo 38:33, tačiau po didžiosios pertraukos iniciatyvą perėmė ŠU studentai ir, trečiąjį kėlinį sužaidę 26:11, susikrovė dviženklę taškų persvarą – 59:49.

Iki rungtynių pabaigos likus 20 sekundžiu VDU buvo priartėję iki 2 taškų – 77:79, tačiau šiauliečiai taip pat nepasimetė – Žilvinas Petraitis šaltakraujiškai sumetė du baudos metimus, o vėliau dar surengė vieną rezultatyvią ataką – 83:77.

Prie ŠU ekipos pergalės daugiausiai prisidėjo Julius Jucikas, pelnęs 19 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių, 16 taškų pridėjo Edvinas Vaupšas, 14 – Žilvinas Petraitis, 12 – Edvinas Grikštas.

VDU gretose išsiskyrė Aurimas Karbauskas, pelnęs 16 taškų, Adomas Drungilas pridėjo 15 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, 14 taškų surinko Edgaras Ulanovas, 12 – Deividas Girdvila, 10 – Marius Valukonis (atkovojo 12 kamuolių).

„Jau prieš rungtynes buvo neramu, kadangi šįkart negalėjo žaisti keturi mūsų ekipos įžaidėjai, tad teko verstis vienu – Linu Krivicku. Apskritai rungtynes pradėjome šiek tiek apsnūdę, suteikėme varžovams viltį ir jie tuo pasinaudojo. Nieko nepadarysi, čempionatas tik prasideda. Nesmagi kelionė iš Šiaulių namo, bet tokia realybė“, – sakė VDU ekipos treneris Arūnas Juknevičius.