2010 06 03

Pirmąsias Rusijos krepšinio superlygos finalo serijos rungtynes laimėjo Ramūno Šiškausko klubas

Ketvirtadienį pirmose Rusijos vyrų krepšinio superlygos A diviziono superlygos finalo serijos iki trijų pergalių rungtynėse čempiono titulą ginantis Ramūno Šiškausko Maskvos CSKA klubas namuose 89:58 (26:14, 23:21, 20:11, 20:12) sutriuškino Roberto Javtoko bei Pauliaus Jankūno Maskvos srities „Chimki“ komandą.
Rungtynės
R.Šiškauskas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

R.Šiškauskas nugalėtojams pelnė 13 taškų, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, trissyk suklydo ir kartą prasižengė. Per 25 minutes (25:03) jis pataikė 3 tritaškius iš 6 bei 2 dvitaškius iš 3.

20 taškų prie pergalės prisidėjo Trajanas Langdonas, 11 – Viktoras Chriapa, 10 – Zoranas Planiničius.

P.Jankūnas į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 9 taškus, po krepšiais atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei po sykį suklydo ir prasižengė. 21 minutę (20:52) žaidęs puolėjas iš Lietuvos pataikė 1 tritaškį iš 2 bei 3 dvitaškius iš 5.

18 minučių (18:06) aikštelėje praleidęs R.Javtokas prametė dvitaškį iš taškų nepelnė, tačiau sugriebė 5 ir perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo ir dusyk prasižengė.

15 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Vitalijus Fridzonas, 9 – Raulis Lopezas, 7 – Ricky Minardas.

Antros finalo serijos rungtynės Maskvoje bus žaidžiamos penktadienį.