2012 04 06

Pirmasis Kazio Maksvyčio trofėjus klubiniame krepšinyje: „Sakalai“ iškovojo BBL Iššūkio taurės bronzą

Baltijos krepšinio lygos (BBL) Iššūkio taurės turnyro bronzos medaliai atiteko Vilniaus „Sakalų“ klubui, kuris atsakomosiose rungtynėse namuose 71:64 (17:14, 19:15, 16:24, 19:11) nugalėjo „Palangos“ krepšininkus.
Kazys Maksvytis ir „Sakalų“ žaidėjai / sportoakimirka.lt nuotr.

„Sakalus“ treniruoja pasaulio čempionės Lietuvos jaunimo (pernai U-19) rinktinės strategas Kazys Maksvytis, kuriam tai pirmas trofėjus klubiniame krepšinyje.

Nuo pat susitikimo pradžios pirmavę vilniečiai antrajame kėlinyje įgijo 12 taškų pranašumą – 36:24. Po pertraukos palangiškiai sugebėjo pakeisti įvykių eigą sau naudinga linkme ir jau po trisdešimties žaidimo minučių turėjo minimalų pranašumą – 53:52.

Ketvirtajame kėlinyje „Sakalai“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir visus reikalus išsprendė 38-ąją minutę, kuomet po atkarpos 6:0 įgijo 7 taškų persvarą (69:62), kurią išsaugojo iki finalinės sirenos.

Pirmosios rungtynės Palangoje prieš dvi savaites baigėsi taip pat Kazio Maksvyčio auklėtinių pergale – 83:67.

Nugalėtojams Paulius Joneliūnas pelnė 14 taškų (10 atk. kam.), Arnas Butkevičius – 12 (6 atk. kam.), Laurynas Samėnas – 9 (3/4 tritaškiai), Aivaras Kiaušas pridėjo 8 taškus (8 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Enrico Pickettas surinko 17 taškų (7 atk. kam.), Mindaugas Reminas ir Antanas Montrimavičius įmetė po 14 taškų.