Pirmoji Songailos pergalė „Hornets“ gretose

Darius...
Valdo Kopūsto/ „Scanpix“ nuotr. / Darius Songaila prie „Hornets“ pergalės prisidėjo 8 taškais.
Šaltinis: BasketNews.lt
0

Sėkmingai ketvirtą kėlinį sužaidusi Naujojo Orleano „Hornets“ ekipa iškovojo pirmą pergalę NBA ikisezoninėse rungtynėse. „Hornets“ savo aikštelėje 88:79 (23:24, 21:25, 21:20, 23:10) įveikė Oklahomos „Thunder“ krepšininkus.

Nugalėtojų gretose Darius Songaila aikštėje praleido 22 minutes ir per jas pelnė 8 taškus (2/5 dvitaškių, 4/4 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

„Hornets“: Chrisas Paulas 23 (8 rez. perd.), Devinas Brownas 13, Darius Songaila 8, Hiltonas Armstrongas 8.

„Thunder“: Jeffas Greenas 15 (9 atk. kam.), Nenadas Krstičius 14, Serge Ibaka 12 (9 atk. kam.), Kevinas Durantas 11, Jamesas Hardenas 8.