Pirmu smuiku „Rockets“ klube grojęs Donatas Motiejūnas į „Spurs“ krepšį įsūdė daugiausia – 16 taškų

Donatas Motiejūnas
Alfredo Pliadžio nuotr. / Donatas Motiejūnas
0

Lietuvos krepšininkas Donatas Motiejūnas, atstovaujantis NBA klubui „Houston Rockets“, šiomis dienomis iš aikštės neišeina nepelnęs dviženklio taškų kraičio. Pirmąjį sezoną NBA kovojantis D. Motiejūnas sekmadienį į varžovų krepšį įmetė 16 taškų, tačiau jo klubas kontrolinėse rungtynėse savo žiūrovų akivaizdoje nusileido „San Antonio Spurs“ ekipai 107:116 (16:26, 28:25, 27:30, 36:34).

Kandidatas į Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę D. Motiejūnas mače su „Spurs“ žaidė beveik 26 minutes, per kurias įmetė daugiausiai iš savo ekipos narių -  16 taškų (6/11 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 3/4 baudos) bei atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą.

D. Motiejūnas septynis taškus surinko paskutiniajame ketvirtyje. Jame likus žaisti penkias minutes „Rockets“ turėjo šešių taškų deficitą, bet “Spurs“ minutės atkarpą laimėjo 6:0 (95:107) ir šeimininkai nebeatsitiesė.

Pralaimėjusiems Omeras Asikas ir Gary Forbesas įmetė po 13 taškų, Carlosas Delfino – 12 taškų.

Nugalėtojams Wesley Witherspoonas įmetė 17 taškų, Dejuanas Blairas – 16 taškų.

Šeštadienį „Rockets“ sutriuškino „New Orleans Hornets“ klubą 95:75, o D. Motiejūnas buvo antras pagal rezultatyvumą: jis per 19 žaidimo minučių pelnė 13 taškų, atkovojo 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą ir 5 kartus prasižengė.

Rytoj Hiustono klubas susitiks su „Dallas Mavericks“.