Po krepšiais karaliavęs Jonas Valančiūnas ir vėl padėjo „Raptors“ laimėti

Jonas Valančiūnas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Jonas Valančiūnas
0

„Toronto Raptors“ ekipa (17/6) be didesnio vargo NBA čempionate 106:94 (28:20, 25:22, 27:30, 26:22) namuose palaužė „Indiana Pacers“ (7/16) pasipriešinimą, o lietuvis Jonas Valančiūnas nugalėtojų ekipai atliko dvigubą dublį. Toronto atstovai ir toliau žaidžia pergalingai, o „Pacers“ patyrė septintąją nesėkmę iš eilės.

„Pacers“ septynių pralaimėjimų iš eilės nebuvo patyrusi nuo 2009 metų gruodžio mėnesio.

Du kėlinius dviženklę persvarą pirmavę „Raptors“ atstovai šiek tiek sustojo po didžiosios pertraukos.

„Pacers“ ėmė mažinti deficitą – 60:64, bet Louiso Williamso taškai padėjo „Raptors“ prieš lemiamą ketvirtį išlaikyti 8 taškų persvarą – 80:72.

Įpusėjus paskutiniajam kėliniui „Raptors“ pranašumas jau siekė rekordinę persvarą – 99:81 ir mačo baigtis niekam nekėlė klausimų. „Raptors“ klubui visi atsarginiai žaidėjai įmetė net 64 taškus.

Kanados ekipa laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 52-39, o prie to itin svariai prisidėjo lietuvis J.Valančiūnas.

Jis nugalėtojams per 27 minutes pelnė 10 taškų (3/12 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 14 ir perėmė 1 kamuolį, bet kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Raptors“: Louisas Williamsas 26 (4/11 dvit., 5/7 trit., 3/3 baud.), Jamesas Johnsonas 13, Patrickas Pattersonas 11 (8 atk. kam.), Greivis Vasquezas ir Jonas Valančiūnas (14 atk. kam.) po 10, Kyle‘as Lowry 9 (7 rez. perd.).

„Pacers“: Solomonas Hillas 16 (4/6 dvit., 1/2 trit., 5/6 baud.), Rodney Stuckey ir C.J.Watsonas po 13, Davidas Westas 12, Luisas Scola ir Donaldas Sloanas po 8.