2014 06 09

Po LeBrono Jameso šou ir Tony Parkerio nokauto NBA finalo serijoje lygybė

Sekmadienio naktį San Antonijuje buvo sužaistos antrosios NBA finalo serijos rungtynės. Pergalę iškovojo ir serijos iki keturių pergalių seriją išlygino čempionų titulą ginantys „Miami Heat“ krepšininkai.
Tony Parkeris
Tony Parkeris / „Scanpix“ nuotr.

„San Antonio Spurs“ – „Miami Heat“ 96:98 (26:19, 17:24, 35:34, 18:21), serija 1-1

Dar kartą pasiteisino taisyklė, kad „Heat“ yra tiek gera, kiek galingas yra jų lyderis LeBronas Jamesas. Amerikietis pirmosiose serijos rungtynėse kentėjo nuo mėšlungio ir komanda pralaimėjo. Šįkart jis su nauja jėga užpuolė „Spurs“ ir išplėšė savo komandai pergalę.

Po pirmojo kėlinio šeimininkai turėjo penkių taškų pranašumą, tačiau „Heat“ greitai panaikino deficitą ir žaidimas klostėsi taškas į tašką. Ketvirtajame kėlinyje „Spurs“ turėjo galimybę žymiau išsiveržti į priekį, tačiau net keturis baudos metimus prametė Tony Parkeris ir Timas Duncanas.

Ketvirtajame kėlinyje „Spurs“ minutei neteko savo lyderio Tony Parkerio.  Mario Chalmersas alkūne trenkė varžovui į pilvą ir užsidirbo pražangą, o prancūzas turėjo palikti aikštę.

Likus žaisti 1:18 min. po L.Jameso perdavimo tritaškį pataikė Chrisas Boshas. Tuomet sekė vienas L.Jameso baudos metimas bei D.Wayde'o dvitaškis ir „Spurs“ jau nesugebėjo pavyti konkurentų, nors paskutinę sekundę tritaškį smeigė Manu Ginobilis.

L.Jamesas per 37 minutes surinko 35 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. 18 taškų pridėjo Chrisas Boshas.

Tony Parkeris pelnė 21 tašką. Timas Duncanas pridėjo 18 taškų ir 15 atkovotų kamuolių. 19 taškų surinko Manu Ginobolis.

Trečiosios finalo serijos rungtynės vyks Majamyje.

„Spurs“: Tony Parkeris 21 (7 rez. perd.), Emanuelis Ginobili 19, Timas Duncanas 18 (15 atk. kam.), Danielis Greenas ir Kawhi Leonardas po 9.

„Heat“: LeBronas Jamesas 35 (10 atk. kam.), Chrisas Boshas 18, Rashardas Lewisas ir Dwyane'as Wade'as po 14.