2009 07 07

Pocius išplėšė pergalę studentams (video)

Belgrade (Serbija) vykstančioje 25-ojoje pasaulio vasaros universiadoje, krepšinio turnyre prasidėjo antrojo etapo kovos. Pirmoje J grupės dvikovoje Lietuvos studentų rinktinė po dramatiškos kovos 76:75 įveikė Vokietijos rinktinę.
Kamuolys
Lietuviai išplėšė pergalę dvikovoje su vokiečiais. / photos.com nuotr.
Temos: 2 Studentai Vokietija

Po trijų kėlinių vokiečiai pirmavo net 66:49, tačiau ketvirtą kėlinį mūsiškiai pradėjo spurtu 16:0 ir priartėjo iki taško – 66:65.

Likus žaisti 3,5 sekundės vokiečiai pelnė du taškus su pražanga ir išsiveržė į priekį 75:73, tačiau lietuvaičiai surezgė rezultatyvią ataką. Jie kamuolį patikėjo Martynui Pociui ir šio taiklus sudėtingas metimas iš trijų taškų zonos lėmė pergalę.

Rytoj Lietuvos studentų krepšinio rinktinė Belgrado arenoje susikaus su Latvijos rinktine, kurią treniruoja Ainaras Bagatskis. Rungtynių pradžia – 18 val. 30 min. Lietuvos laiku.

Lietuva: Martynas Mažeika 18, Martynas Pocius 14, Deividas Gailius ir Laurynas Mikalauskas po 12. Vokietija: Lucca Staigeris 21, Maikas Zirbes 13, Peras Guntheris ir Johannes Lischka po 11.