Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2012 04 17

„PokerStars“ pratęsė bendradarbiavimą su Lietuvos vyrų krepšinio rinktine

Vienas didžiausių pasaulyje internetinio pokerio kambarių PokerStars.net šiandien pratęsė rėmimo sutartį su Lietuvos krepšinio federacija bei trečius metus tapo Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rėmėju.
A. Sabonis ir M. Sorokina
A. Sabonis ir M. Sorokina / LKF nuotr.

„Pokeris mums – tai proto žaidimas, kuris, kaip ir bet kuri kita sporto šaka, reikalauja aistros. Daugelį metų remiame sportą ir bendradarbiaujame su sportininkais visame pasaulyje. Didžiuojamės jau trečius metus iš eilės galėdami paremti populiariausią sporto šaką Lietuvoje – krepšinį. Iš Lietuvos krepšinio federacijos girdėjome, kokia svarbi yra mūsų parama siekiant užsibrėžtų tikslų ir reikšmingiausiose sporto varžybose, ir didinant krepšinio populiarumą bei prieinamumą. Džiaugiamės galėdami pratęsti savo bendradarbiavimą su LKF, o kartu ir Lietuvos žmonėmis“, – sakė PokerStars.net atstovė Baltijos šalims Maria Sorokina.

„Visų pirma, noriu nuoširdžiai padėkoti Lietuvos krepšinio federacijos, rinktinės ir visos krepšinį mylinčios visuomenės vardu PokerStars.net už jų ilgametį bendradarbiavimą, kuris prasidėjo Lietuvos krepšiniui labai svarbiu metu – siekiant kelialapio į 2010 metų Pasaulio krepšinio čempionatą Turkijoje. Ne mažiau svarbi kompanijos parama buvo ir praėjusiais metais, kuomet ruošėmės Europos čempionatui Lietuvoje. Tokia pat svarbi ji ir šiemet, kuomet mūsų krepšininkai vėl stos į lemiamas kovas dėl kelialapio į Londono olimpines žaidynes“, – prieš sutarties pasirašymą padėkos žodžius tarė LKF prezidentas Arvydas Sabonis.

Kalbėdamas A. Sabonis taip pat pabrėžė, jog pokeris ir krepšinis turi daug bendra – tai kartu ir varžymosi, ir proto žaidimai, kuriose neužtenka vien pasikliauti savo sėkme ar praeities pergalėmis, bet reikia nuolat lavinti ir ugdyti savo įgūdžius, mąstyti pasirenkant žaidimo strategiją.

„Pastebėjau, jog pastaruosius kelerius metus rinktinės krepšininkai laisvu nuo treniruočių ir varžybų metu mieliau rinkdavosi žaisti pokerį vietoje „Durniaus“. Taigi, kaip treneris, tikiuosi, jog šis pasikeitimas padės komandai“, – spaudos konferencijos metu juokavo Lietuvos vyrų rinktinės vyr. treneris Kęstutis Kemzūra.

„PokerStars“ parėmė LKF dar 2009-aisiais, kuomet suteikė didelę dalį lėšų, reikalingų kelialapiui į 2010 metų pasaulio krepšinio čempionatą Turkijoje įsigyti. Šiame čempionate Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pelnė bronzos medalius. Bendrovė taip pat buvo pagrindinė Vilniaus „Sakalų“ rėmėja, jos paramos 2010 metais sulaukė ir Lietuvos regbio federacija.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius