-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2009 12 25

Popovičius: sulaukęs penktojo dešimtmečio Štombergas atrodys tarsi 25 metų

Beveik prieš dvejus metus atvirai apie meilę Kauno „Žalgiriui“ ir komandos sirgaliams kalbėjęs Marko Popovičius tąkart apgailestavo, kad pasibaigus sutarčiai su laikinosios sostinės klubu tuometis „Žalgirio“ generalinis direktorius Gediminas Navikauskas nenorėjo derėtis dėl naujo kontrakto.
M.Popovičius yra vienas iš „Unics“ lyderių
M.Popovičius yra vienas iš „Unics“ lyderių. / „Scanpix“ nuotr.

Demonstruodamas įspūdingus rezultatus Kazanės „Uniks“ komandoje emocingasis kroatas buvusiam Kauno klubo vadovui dažnai primena klaidą, kuris neatsižvelgė į pasilikti troškusio kroato norus.

Lietuvą palikęs M.Popovičius puikiai įsitvirtino Rusijoje ir rungtyniaudamas Kazanės „Uniks“ gretose antrajame sezone tapo neabejotinu rusų ekipos lyderiu.

„Praėjusį sezoną žaidžiau blogai ir to neslepiu. Pirmieji metai naujoje komandoje man visuomet sudėtingi, tačiau dabar rungtyniauju kur kas geriau“, – asmeniniais rezultatais džiaugėsi M.Popovičius.

Kaip ir dauguma legionierių, M.Popovičius prieš pat Kalėdas paliko Kazanę ir išvyko į gimtąjį Zadarą. Kroatijoje žaidėjo jau seniai laukia pasiilgę artimieji bei pilnas vaišių stalas.

M.Popovičius taip pat neslepia, jog labai laukė atostogų: „Išvykau namo, man reikia pailsėti, prasiblaškyti ir nuvyti visas blogas mintis šalin. Į Kazanę noriu grįžti sveikas, šviežias ir pasiruošęs antrajai sezono pusei. Atostogų metu tikiuosi gerai praleisti laiką, o gera nuotaika namuose padės užsimiršti bei išspręsti visas problemas.“

Nepaisant nuovargio, kurį prieš prasidėjusias šventes pajuto M.Popovičius, kroato rezultatai iškalbingi. Europos taurėje gynėjas per rungtynes vidutiniškai pelno 22 taškus, Vieningojoje lygoje (VTB) jo vidurkis siekia 19,5 taško, o Rusijos čempionate Popu vadinamas krepšininkas surenka 15 taškų.

„Mes turėtume būti labai patenkinti savo rezultatais, – kalbėjo M.Popovičius. – Vieningosios lygos A grupėje esame pirmi, Europos taurėje nepatyrėme nė vieno pralaimėjimo, o Rusijoje dalijamės 3–4 vietas su Liubercų „Triumph“.

Paklaustas, kodėl nedemonstravo tokio galingo žaidimo praėjusiame sezone, gynėjas atsakė, kad tada nesijautė taip gerai, kaip dabar: „Viskas buvo nauja, be to, užtruko adaptacinis laikotarpis, nes reikėjo prisitaikyti ne tik prie Rusijos čempionato, bet ir šios šalies kultūros bei kalbos.“

Valdemaro Chomičiaus auklėtinis šį sezoną į Stambulo „Besiktas“ krepšį buvo įmetęs net 37 taškus, tačiau net ir taip subombardavęs turkus savo pasirodymo M.Popovičius pernelyg nesureikšmina.

„Besiktas“ padarė didelę klaidą – jie naudojo zoninę gynybą. Stambulo krepšininkai man suteikė daug erdvės, o aš išnaudojau šias galimybes. Žinoma, tai buvo ir mano diena, džiaugiausi savo pasirodymu, tačiau jei būtume pralaimėję, jis man būtų nereikškęs nieko“, – tvirtino „Uniks“ lyderis.

Rungtyniaudamas „Uniks“ ekipoje M.Popovičius neturėtų užmiršti „Žalgirio“, nes komandos draugas yra taip pat buvęs žalgirietis Saulius Štombergas. Apie vieną geriausių Lietuvos krepšininkų gynėjas kalba su didele pagarba ir teigia, jog jaučia didelį pasitikėjimą lietuviu.

„Krepšininkai neturėtų būti skirstomi pagal amžių, nes jie yra arba geri žaidėjai, arba blogi. Štombergui jau 36 metai, tačiau jis visuomet priklausė aukščiausiai klasei. Nenuostabu, jog jis rungtyniauja išties gerai. Mes visi jį gerbiame, matome, kaip jis mėgsta krepšinį, rodo didelį atsidavimą komandai.

Kai Saulius būna aikštelėje, besąlygiškai pasitikiu juo. Žinau, kad lemiamais momentais jis priims teisingą sprendimą. Manau, kad net ir būdamas 40 metų, jis aikštėje atrodys tarsi 25-erių“, – šypsojosi M.Popovičius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius