Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 7d. 11:05

Prasidėjusiame Europos taurės krepšinio turnyre – Simono Serapino atstovaujamos ekipos nesėkmė

Simonas Serapinas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Simonas Serapinas

Antradienį dvejomis rungtynėmis prasidėjo antrasis pagal pajėgumą Senajame žemyne 2012–2013 metų sezono Europos taurės vyrų krepšinio turnyras, kuriame aštuoniose grupėse varžysis 32 komandos.

Pirmuosiuose D grupės susitikimuose pergales iškovojo namuose žaidusios ekipos.

Nesėkmę pirmosiose rungtynėse patyrė Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) klubas su Simonu Serapinu, svečiuose 77:81 (16:9, 17:25, 28:23, 16:24) nusileidęs Viurcburgo „S.Oliver Baskets“ (Vokietija) krepšininkams.

Lietuvis svečiams pelnė 2 taškus ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus, Per 11 žaidimo minučių (11:03) S. Serapinas pataikė vienintelį mestą dvitaškį, tačiau prametė visus 3 tritaškius.

25 taškus į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Lynnas Greeras, 20 – Miroslavas Raduljica, 10 – Manny Harris.

NUgalėtojų gretose išsiskyrė Dwayne'as Andersonas (19 tšk.), Lamontas McIntoshas (13 tšk.), Johnas Little'as ir Jimmy McKinney (po 10 taškų).

Kitame grupės mače Valensijos „Basket“ (Ispanija) komanda namuose 88:78 (23:21. 24:22. 26:21, 15:14) nugalėjo Bandirmos „Banvit“ (Turkija) ekipą.

Lietuvos krepšinio lygos bronzos medalininkai Prienų „Prienų“ krepšininkams A grupėje varžybas pradės trečiadienį rungtynėmis namuose su Jeruzalės „Hapoel Midgal“ (Izraelis) komanda.

Kitame grupės susitikime Nymburko ČEZ (Čekija) klubas trečiadienį priims Kijevo „Budivelnik“ (Ukraina) ekipą, kurioje rungtyniauja Dainius Šalenga bei Michailas Anisimovas.

Likusių 2012-2013 metų sezono Europos taurės vyrų krepšinio turnyro pirmojo etapo varžybų grupių sudėtys:

B grupė

Bilbao „Gescrap“ (Ispanija)
Podgoricos „Budučnost“ (Serbija ir Hercegovina)
Šarlerua „Spirou“ (Belgija)
Sofijos „Lukoil Academic“ (Bulgarija)

C grupė

Le Mano „Sarthe Basket“ (Prancūzija)
Liubercų „Triumf“ (Rusija)
Rygos VEF (Latvija)
Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (Vokietija)

E grupė

Stambulo „Galatasaray“ (Turkija)
Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija)
Donecko „Doneck“ (Ukraina)
Sopoto „Trefl“ (Lenkija)

F grupė

Kazanės „Uniks“ (Rusija)
Atėnų „Panionios“ (Graikija)
Ostendės „Telenet“ (Belgija)
Zelionos Guros „Stelmet“ (Lenkija)

G grupė

Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija)
Zagrebo „Cibona“ (Kroatija)
Šolė „Basket“ (Prancūzija)
Ulmo „Ratiopharm“ (Vokietija)

H grupė

Sevilijos „Cajasol“ (Ispanija)
Sasario „Dinamo“ (Italija)
Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija)
Orleano „Loiret Basket“ (Prancūzija)
  

Į 2012-2013 metų Europos taurės vyrų krepšinio turnyro „Last 16“ etapą po reguliariojo sezono (lapkričio 7 – gruodžio 12 d.) pateks dvi geriausios kiekvienos grupės komandos.

Europos taurės turnyro nugalėtojas ir kelialapio į ULEB Eurolygą savininkas paaiškės 2013 metų balandžio 13 dieną.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 24sek